Piotr Zieliński może opuścić SSC Napoli. Polak na celowniku giganta!

Piotr Zieliński może opuścić SSC Napoli. Polak na celowniku giganta!
Icon Sport

Przyszłość polskiego pomocnika była gorącym tematem w trakcie letniego okienka transferowego. Sporo mówiło się o tym, gdzie reprezentant Biało-Czerwonych będzie grał podczas tego sezonu. Ostatecznie zawodnik został we Włoszech, ale teraz ponownie media sugerują, że Piotr Zieliński może opuścić SSC Napoli. Piłkarzem mistrza Włoch interesuje się ponoć Atletico Madryt.

Latem wspominano głównie o dwóch klubach, do których mógłby trafić Piotr Zieliński. Na początku wskazywano na Lazio, w którym pracuje Maurizio Sarri, a więc wielki zwolennik talentu Polaka. Potem doszła do tego lukratywna oferta z Al-Ahli. Reprezentant Biało-Czerwonych postanowił ją jednak odrzucić i zostać w SSC Napoli. Mówiło się o tym, że niebawem przedłuży swój kontrakt, ale jeszcze do tego nie doszło. Tę sytuację mogą wykorzystać inne kluby.

Piotr Zieliński może opuścić SSC Napoli. Nie Juventus, a Atletico?

Kontrakt polskiego pomocnika wygasa z końcem tego sezonu. Jeśli nie dojdzie do jakiegoś zwrotu akcji w tej sprawie, to Polak od stycznia będzie mógł negocjować z dowolnym zespołem i latem przenieść się niego za darmo. Ponoć usługami polskiego piłkarza zainteresowany jest Juventus, ale “Il Mattino” wskazuje również na Atletico Madryt.

W madryckim zespole zastanawiają się nad wzmocnieniem środka pola. Tym bardziej w obliczu tego, że latem z tym klubem może pożegnać się jedna z jego legend, a więc Koke. Z tego względu Atletico Madryt szuka na rynku piłkarzy, którzy mogliby uzupełnić układankę Diego Simeone.

Piotr Zieliński może opuścić SSC Napoli, z którym związany jest od 2016 roku. Polski zawodnik wystąpił w barwach tej drużyny w 339 meczach. W poprzedniej kampanii był jednym z najważniejszych piłkarzy “Azzurii”, którzy po bardzo długiej przerwie wygrali mistrzostwo Włoch.

W tym sezonie pomocnik SSC Napoli rozegrał 10 spotkań. Udało mu się zdobyć 3 bramki i dołożyć do tego 3 asysty. Następny mecz zawodnicy mistrza Włoch rozegrają w najbliższy weekend. Zmierzą się z Hellasem Verona.

Zobacz także: AS Roma opublikowała komunikat ws. Nicoli Zalewskiego. Chodzi o aferę bukmacherską