Piotr Zieliński przedłuży kontrakt z SSC Napoli? Zwrot akcji ws. przyszłości pomocnika!

Piotr Zieliński przedłuży kontrakt z SSC Napoli? Zwrot akcji ws. przyszłości pomocnika!
Icon Sport

O sytuacji polskiego pomocnika w drużynie mistrza Włoch mówi się sporo. Ostatnio media z Italii informowały jednak o tym, że reprezentant Biało-Czerwonych może niebawem wylądować w innym zespole. Teraz głos w tej sprawie zabrała osoba z klubu i przez to można się zastanawiać, czy Piotr Zieliński przedłuży kontrakt z SSC Napoli.

Umowa Piotra Zielińskiego z SSC Napoli wygasa z końcem tego sezonu. Jeśli obie strony nie dojdą w najbliższym czasie do porozumienia, to polski pomocnik po zakończeniu rozgrywek będzie mógł odejść do innego klubu za darmo. Z tego względu pojawia się sporo spekulacji na temat zespołów, które są potencjalnie zainteresowane usługami reprezentanta Biało-Czerwonych.

Czy Piotr Zieliński przedłuży kontrakt z SSC Napoli? Trwają rozmowy!

Wiele na temat przedłużenia umowy Piotra Zielińskiego z SSC Napoli mówiło się w trakcie letniego okienka transferowego. Pomocnik mistrza Włoch zdecydował się odrzucić ofertę z Arabii Saudyjskiej i rozpoczęły się rozmowy na temat prolongowania kontraktu. Przeszkodą okazały się pieniądze, ponieważ “Azzurri” liczyli na to, że Polak zgodzi się na obniżenie zarobków. Wydawało się, że z tego powodu negocjacje utknęły w martwym punkcie.

Na ten temat wypowiedział się jednak dyrektor sportowy SSC Napoli, Mauro Meluso. “On chce tu zostać. Jest szczęśliwy w Neapolu. Pracujemy nad przedłużeniem jego kontraktu i jestem przekonany, że nam się to uda” – powiedział w rozmowie z DAZN działacz mistrza Włoch.

Na ten moment nie można jeszcze jednoznacznie stwierdzić, czy Piotr Zieliński przedłuży kontrakt z SSC Napoli. Być może te słowa ze strony działacza mistrza Italii miały na celu uspokojenie sytuacji ws. przyszłości polskiego pomocnika i zatrzymanie lawiny plotek, które łączą reprezentanta Polski z innymi drużynami.

Piotr Zieliński jest związany z SSC Napoli od siedmiu lat. W tym sezonie pojawiał się na boisku od pierwszej minuty w każdym spotkaniu. Jak na razie zdobył 3 gole i zanotował także 3 asysty.

Czytaj też: Robert Lewandowski został zdjęty z boiska. Kiepski występ Polaka