Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz z Sabalenką? O której godzinie?

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz z Sabalenką? O której godzinie?
Icon Sport

Kiedy gra Świątek z Sabalenką w półfinale WTA Finals 2023 – to pytanie zadają sobie kibice. Najbliższy mecz Igi Świątek już 5 listopada 2023 roku. Znana jest jego godzina.

Kiedy gra Świątek na WTA Finals 2023? O której godzinie mecz z Sabalenką?

Aktualizacja: mecz został przerwany i zostanie wznowiony 5 listopada 2023 roku (niedziela) nie przed godziną 22:30 czasu polskiego.

Jako pierwsze w półfinałach WTA Finals 2023 na kort wyjdą Coco Gauff i Jessica Pegula. Amerykanki rozpoczną swój mecz 4 listopada 2023 roku o godzinie 23:00 czasu polskiego. Bezpośrednio po nich na kort wyjdą Iga Świątek i Aryna Sabalenka. Zatem kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz? Jego rozpoczęcia należy spodziewać się około godziny 00:30 czasu polskiego w nocy, z 4 na 5 listopada 2023 roku.

Stawka meczu Igi Świątek z Aryną Sabalenką jest naprawdę ogromna. Tutaj nie chodzi tylko o finał WTA Finals 2023 i ogromne gratyfikacje finansowe, które oczywiście też są celem, ale o powrót na fotel liderki rankingu WTA. Jeżeli Iga Świątek chce zasiąść na nim już w najbliższym notowaniu, to musi nie tylko pokonać Arynę Sabalenkę, ale i wygrać cały turniej. Zatem Polkę od tego celu dzielą dwa kroki. Oby się udało! Wiedząc kiedy gra Iga Świątek, zaciśnijmy kciuki!