Schreiber – Laskowska na gali Clout MMA 3

Schreiber – Laskowska na gali Clout MMA 3

Okazało się, że niebawem dojdzie do niespodziewanej walki. Pod koniec grudnia odbędzie się pojedynek Schreiber – Laskowska na gali Clout MMA 3. Wiemy już, kiedy dokładnie będzie można obejrzeć tę rywalizację.

Organizacja freak-fightowa już od kilku dni odkrywa kolejne karty walk. W walce wieczoru zawalczą ze sobą Tomasz Hajto oraz Jakub Wawrzyniak. Poza tym będzie można zobaczyć pojedynek Denisa Załęckiego z Patrykiem “Wielkim Bu” Masiakiem czy starcie Marcina Najmana z Adrianem Ciosem. W środowy wieczór postanowiono ogłosić kolejny, niespodziewany hit, tym razem z udziałem dwóch kobiet.

Walka Schreiber – Laskowska na grudniowej gali Clout MMA 3

Dla Marianny Schreiber będzie to debiut w klatce. Kim ona jest? To żona Łukasza Schreibera, a więc polityka – posła PiS i byłego członka Rady Ministrów. 31-latka sporą popularność zdobyła w programie Top Model. Ponoć trenowała w ostatnim czasie sporty walki, ale zapewniała, że robi to dla siebie. Teraz okazało się, że nie do końca i niebawem zaprezentuje to szerszej publiczności.

Monika “Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska miała już szansę pokazać swoje umiejętności podczas gali Clout MMA 1. Mierzyła się wówczas z Nikolą “Nikitą” Bielą. Aktorka i dziennikarka odniosła wtedy pierwsze i jedyne zwycięstwo w swojej freak-fightowej karierze.

Potwierdzono także, że walka Schreiber – Laskowska na grudniowej gali Clout MMA 3 odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Całe wydarzenie zostało zaplanowane na 29 grudnia, a na jego arenę wyznaczono warszawskie studio Polsatu. Event powinien rozpocząć się o godzinie 20:00, a transmisję będzie można śledzić na stronie organizatora. Wiele wskazuje na to, że emocji nie zabraknie.

Zobacz także: Oficjalnie: Tomasz Hajto zawalczy z Jakubem Wawrzyniakiem