Sebastian Szymański też kontuzjowany?! Fatalne wieści

Sebastian Szymański też kontuzjowany?! Fatalne wieści

Nie brakuje niepokojących doniesień ze zgrupowania reprezentacji Polski w piłce nożnej. Z gry wypadli już Kamil Piątkowski, Kacper Kozłowski, a także Bartosz Bereszyński. Co gorsze, niebawem lista kontuzjowanych może się wydłużyć!

Sebastian Szymański z urazem?

Okazuje się bowiem, że problemy zdrowotne dopadły również Sebastiana Szymańskiego, który generalnie w ostatnich tygodniach mierzył się z urazem. Informacje na ten temat przekazał TVP Sport.

“Nie jest znana skala problemów zdrowotnych Szymańskiego. Pomocnik nie dokończył wtorkowych zajęć, ale sztab szkoleniowy wstrzymuje się z dalszymi decyzjami. Gracz trafił w ręce medyków, którzy mogą zdecydować się na dodatkowe badania” – napisano.

Sebastian Szymański to jeden z zawodników, których Fernando Santos obserwował na żywo. Selekcjoner biało-czerwonych udał się na mecz Feyenoordu ze Szachtarem Donieck na stadionie Legii Warszawa. Portugalczyk nie rozmawiał jednak z piłkarzem.

W tym sezonie Szymański jest w dobrej dyspozycji. Wziął udział w 29 meczach we wszystkich rozgrywkach. Na murawie spędził 1969 minut, notując w tym czasie osiem bramek i sześć asyst.