SEC Łódź 2022 – transmisja, gdzie oglądać na żywo?

Na 3 września przewidziany został trzeci turniej cyklu Tauron SEC 2022. Gdzie dostępna będzie SEC transmisja TV? W niniejszym tekście znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

SEC 2022 transmisja

Gdzie oglądać SEC Łódź? Transmisja TV

Dotychczas dbyły się dwie rundy Tauron SEC 2022. Do tej pory byliśmy świadkami zmagań w Rybniku i Guestrow. Po dwóch turniejach klasyfikacja wygląda bardzo dobre dla Janusza Kołodzieja i Patryka Dudka. Otwierają oni to zestawienie.

Czy tym razem zdołają wykręcić kolejny dobry wynik? Jeżeli chcesz się przekonać, to podpowiadamy, że prowadzona będzie SEC 2022 transmisja.

Z pewnością nie brakuje takich, którzy zastanawiają się SEC żużel gdzie oglądać. Zmagania na łódzkiej MotoArenie transmitowane będą przez TVP Sport.

Łódź SEC 2022 – gdzie oglądać stream online?

A gdzie oglądać SEC żużel za pośrednictwem internetu? Zupełnie darmowy stream online z SEC w Łodzi pojawi się na oficjalnej stronie internetowej TVP Sport – sport.tvp.pl. Transmisja dostępna będzie również w aplikacjach mobilnych na Androida czy iOS. Jest więc sporo możliwości pozwalających na śledzenie żużlowych zmagań.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

O której i kiedy SEC Łódź 2022?

Trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu zaplanowana została na 3 września. Jak już zostało wspomniane, tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Łodzi. Początek zmagań o godzinie 19:00. Po raz ostatni przypominamy, Tauron SEC gdzie oglądać – na TVP Sport i sport.tvp.pl.