SEC Łódź 2022 – kiedy, o której, zapowiedź, zawodnicy, gdzie transmisja?

Pora na trzecią odsłonę walki o Indywidualne Mistrzostwo Europy 2022. Tym razem czekają nas zmagania w ramach SEC Łódź 2022. Co trzeba wiedzieć przed tymi zawodami?

Czas na SEC Łódź 2022!

Dwie rundy cyklu SEC 2022 już za nami. Teraz żużel mistrzostwa Europy zawitają do Łodzi. Zawodnicy będą rywalizować na tamtejszej MotoArenie.  To nowoczesny stadion, który na pewno ma swój urok. Nic dziwnego, że właśnie tam postanowiono zorganizować kolejną rundę rywalizacji o mistrzostwo Starego Kontynentu.

 SEC Łódź 2022

Pozycji lidera klasyfikacji generalnej podczas turnieju w Łodzi bronić będzie Janusz Kołodziej (29 punktów). Drugie miejsce w tym zestawieniu zajmuje obecnie Patryk Dudek (26), a trzeci jest Mikkel Michelsen (25). Na kolejnych lokatach znajdują się tacy zawodnicy jak Leon Madsen (25) czy też Bartosz Smektała (18)

SEC 2022 zawodnicy, którzy wystąpią w Łodzi

Jacy SEC 2022 zawodnicy pojawią się w Łodzi? Oczywiście znamy już pełną obsadę tych zawodów. Poniżej lista startowa.

1. Leon Madsen (Dania)
2. Piotr Pawlicki (Polska)
3. David Bellego (Francja)
4. Rasmus Jensen (Dania)
5. Mikkel Michelsen (Dania)
6. Adam Ellis (Wielka Brytania)
7. Oliver Berntzon (Szwecja)
8. Patryk Dudek (Polska)
9. Andzejs Lebedevs (Łotwa)
10. Daniel Bewley (Wielka Brytania)
11. Vaclav Milik (Czechy)
12. Dimitri Berge (Francja)
13. Bartosz Smektała (Polska)
14. Dzika karta – Kacper Woryna (Polska)
15. Kai Huckenbeck (Niemcy)
16. Janusz Kołodziej (Polska)

Faworyci SEC w Łodzi

Trudno jednoznacznie wskazać faworytów tego turnieju, bo tak naprawdę każdy może namieszać. Zmagania w ramach SEC 2022 Łódź niewątpliwie powinny przynieść wiele emocji. Uważamy, że Polacy jak najbardziej mogą odegrać ważne role. Wysoko stoją notowania Janusza Kołodzieja, Piotra Pawlickiego czy Bartosza Smektały.

Nie można też zapominać o Kacprze Worynie. Ten zawodnik otrzymał dziką kartę na mistrzostwa Europy na żużlu Łódź. To nagroda za bardzo dobre występy w PGE Ekstralidze. Woryna ostatnimi czasy pokazuje, że jak najbardziej jest w stanie skutecznie walczyć o punkty dla Włókniarza Częstochowa.

Kto może napsuć Polakom sporo krwi? W ciemno można zakładać, że groźni będą tacy zawodnicy jak Leon Madsen, Rasmus Jensen, Daniel Bewley czy Vaclav Milik.

Kiedy Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu? O której SEC Łódź 2022?

Zmagania na łódzkiej MotoArenie odbędą się już 3 września 2022 roku. Indywidualne mistrzostwa Europy na żużlu rozpoczną się o godzinie 19:00. Uważamy, że jak najbardziej warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić batalię w ramach trzeciej rundy cyklu SEC. Obsada wydaje się być wyrównana, co gwarantuje spore emocje.

Gdzie oglądać SEC 2022? Transmisja na żywo

Oczywiście dostępna będzie transmisja “na żywo” z turnieju w Łodzi. Te zmagania oglądać będzie można na TVP Sport i w internecie na sport.tvp.pl. Przekaz live ruszy już o 18:45, gdy rozpocznie się przedturniejowe studio. Kwadrans później do akcji wkroczą żużlowcy. Mamy nadzieję, że stworzą oni wyborne widowisko!

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ