Świątek – Pegula transmisja. Gdzie oglądać finał WTA Finals 2023?

Świątek – Pegula transmisja. Gdzie oglądać finał WTA Finals 2023?
Icon Sport

Kto wie czy przed Igą Świątek nie jeden z najważniejszych meczów w jej karierze. Polka ma szansę sięgnąć po historyczny triumf w WTA Finals 2023. Gdzie oglądać finał Świątek – Pegula? Transmisja tv i online są dostępne za darmo!

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać finał WTA Finals 2023? Świątek – Pegula transmisja online

Dobra informacja dla kibiców tenisa ziemnego i Igi Świątek jest taka, że finał WTA Finals 2023 będzie można obejrzeć za darmo w internecie. Z meczu Świątek – Pegula transmisja online pojawi się bowiem u bukmachera STS. Będzie dostępna za darmo po rejestracji konta. Mecz Świątek dzisiaj możesz obejrzeć na telefonie lub komputerze, jak wolisz. Rejestracja trwa jedynie 30 sekund.

OGLĄDAJ TUTAJ

Świątek – Pegula transmisja tv, na którym kanale finał WTA Finals 2023?

Oczywiście, z WTA Finał 2023 Świątek – Pegula transmisja pojawi się też w telewizji. Na jakim kanale? Prawa do pokazywania cyklu posiada Canal+, a więc mecz Świątek – Pegula będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport.

Świątek i Pegula zgotują rewelacyjne widowisko?

Wiadomo już kiedy gra Iga Świątek. O której finał WTA Finals 2023? Mecz został przeniesiony z niedzieli na poniedziałek, a wszystko przez fatalne warunki, które panują w meksykańskim Cancun, a mowa o opadach deszczu. Finalnie mecz Świątek – Pegula ma odbyć się 6 listopada 2023 roku, o godzinie 22:30 czasu polskiego.

Świątek - Pegula bonus

ODBIERZ BONUS

Polka i Amerykanka mogą zgotować kibicom świetne widowisko. Wszystko dlatego, że obie są w znakomitej formie. Ani Iga Świątek, ani też Jessica Pegula nie przegrały jeszcze meczu na WTA Finals 2023. Do finału awansowały także bez straty seta. To może być pojedynek aż palce lizać, a Świątek – Pegula transmisja to obowiązkowy punkt późnego wieczora dla każdego fana tenisa w Polsce.

Warto też dopowiedzieć, że Iga Świątek awansowała do finału w Cancun wygrywając w dwóch setach z Aryną Sabalenką. Białorusinka była praktycznie bezradna wobec świetnej postawy Polki. Imponujące zwycięstwo odniosła także Jessica Pegula, która w dwóch setach rozprawiła się ze swoją rodaczką Coco Gauff.

Wiesz już kiedy i gdzie oglądać finał WTA Finals 2023. Transmisja czeka na Ciebie, a my liczymy, że ściskasz kciuki za Igę! Jazda Iga!