Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja online, kiedy gra? (06.11.2023)

Kiedy gra Świątek z Pegulą?
Icon Sport

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja na żywo w tv i online z finału WTA Finals 2023 pojawią się naturalnie za darmo. Iga zmierzy się z Jessicą Pegulą, a mecz zaplanowano na poniedziałek 6 listopada 2023 roku.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja, wynik (06.11.2023)

Już tylko dwie najlepsze tenisistki pozostały w grze o końcowy triumf na WTA Finals 2023. Finał, w którym zmierzą się Iga Świątek i Jessica Pegula zapowiada się rewelacyjnie. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Mecz Świątek – Pegula już 6 listopada 2023 roku, o godzinie 22:30 czasu polskiego. To będzie emocjonujący późny wieczór w wielu polskich domach.

Przed Polką jeden z najważniejszych meczów tego roku, którego stawka jest ogromna. Tutaj nie chodzi tylko o wygranie WTA Finals 2023, ale i powrót na szczyt rankingu WTA. Jeżeli Światek pokona w poniedziałek Pegulę, to przeskoczy w najnowszym notowaniu Arynę Sabalenkę. Jest zatem o co walczyć. Wiesz kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, ale warto dodać, że zarówno Polka, jak i Amerykanka są na razie niepokonane na kortach w Cancun. Ba, one nie straciły nawet seta. Są kompletnymi tenisistkami i ich bój przyprawia o wypieki na twarzy.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? Finał WTA Finals 2023

Z meczu Świątek – Pegula transmisja tv na Canal+ Sport. Oprócz transmisji telewizyjnej pojawi się także sposobność oglądania meczu za darmo online. Gwarantuje ją bukmacher STS po rejestracji konta. Możesz tam oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo, ale też inne tenisowe spotkania kobiet i mężczyzn Skorzystaj z poniższego przycisku.

Oglądaj tutaj