Thomas Tuchel chce dokonać hitowego transferu do Bayernu Monachium

Thomas Tuchel chce dokonać hitowego transferu do Bayernu Monachium
Chelsea manager Thomas Tuchel before the Premier League match at St Mary's Stadium, Southampton. Picture date: Tuesday August 30, 2022. - Photo by Icon sport

Dopiero co Thomas Tuchel został ogłoszony nowym trenerem Bayernu Monachium, a już myśli o przeprowadzeniu hitowego transferu. Bayern Monachium zainteresowany jest sprowadzeniem… Harry'ego Kane'a!

Harry Kane trafi do Bayernu? Thomas Tuchel mówi wprost

Harry Kane zdobył ostatnio przeciwko Włochom swojego 54. gola w narodowych barwach, czym stał się najlepszym strzelcem Anglików w historii. Kane od wielu sezonów strzela także regularnie w Tottenhamie. Co mogłoby go skłonić do transferu do Monachium? Zapewne walka o wyższe cele, niż te, które w ostatnich sezonach są dziełem popularnych “Kogutów”. Bayern Monachium rokrocznie bije się w Lidze Mistrzów i to może być dla Kane'a łakomym kąskiem.

O możliwym transferze Harry'ego Kane'a do Bayernu Monachium rozpisuje się dziennikarz Christian Falk z “Bilda”. Jego zdaniem Thomas Tuchel będzie nalegał na sprowadzenie nowych piłkarzy, którzy pozwolą mu w walce o najwyżce cele. Tuchel potrzebuje też wielkiej gwiazdy. Nie od dziś wiadomo, że w orbicie jego zainteresowań znajduje się właśnie Harry Kane. Jeszcze, kiedy Thomas Tuchel był trenerem Chelsea, mówiło się o sprowadzeniu wspomnianej gwiazdy Tottenhamu na Stamford Bridge. “Coś się będzie działo latem” – przyznał wspomniany Christian Falk odnośnie potencjalnego transferu Harr'yego Kane'a do Bayernu Monachium.