Tomasz Hajto uderza w znanego dziennikarza. “Tragedia”

Tomasz Hajto uderza w znanego dziennikarza. “Tragedia”
fot. Instagram/Tomasz Hajto

Tomasz Hajto poszedł po bandzie! Ostro zareagował na wpis dziennikarza Tomasza Włodarczyka dotyczący zakończenia współpracy na linii Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) – Jakub Kwiatkowski. 

Tomasz Hajto bez hamulców

Tomasz Hajto już niejednokrotnie błyszczał niesztampowymi wypowiedziami na telewizyjnej antenie. Były językowe lapsusy, były prawdziwe perełki, były też cięte riposty. Generalnie były piłkarz jest bardzo barwną postacią.

Tym razem przypomniał o sobie na platformie X. Tomasz Hajto w zaskakująco mocny sposób zareagował na wpis Tomasza Włodarczyka o tym, że Jakub Kwiatkowski opuszcza PZPN.

“Team manager Jakub Kwiatkowski odsunięty od reprezentacji Polski i pewnie kończy pracę w federacji. Dekada pracy przy kadrze. Profesjonalizm i zaangażowanie. Szokująca decyzja. Najwyraźniej amatorka i zgnilizna w PZPN postępują” – napisał Włodarczyk.

A co na to wspomniany Hajto?

“No tak nie ma kumpla który wynosił informacje tobie tragedia” – zripostował.

Trzeba przyznać, że Tomasz Hajto mocno dopiekł Tomaszowi Włodarczykowi. Wątpliwe, że dziennikarz jakkolwiek się do tego odniesie. Temat podchwycili jednak internauci. Nie brakuje takich osób, które przyklasnęły byłemu reprezentantowi Polski.

Przypomnijmy, że Jakub Kwiatkowski współpracował z PZPN-em przez ponad dziesięć lat. Bardzo długo spełniał się w roli rzecznika prasowego związku. Potem zaczął jeszcze pracować w roli team managera.

Czytaj także: Jakub Kwiatkowski odchodzi z PZPN-u. Szokujące kulisy