Transfer Harry’ego Kane’a jeszcze dzisiaj? Jest nowa oferta Bayernu

Transfer Harry’ego Kane’a jeszcze dzisiaj? Jest nowa oferta Bayernu
Icon Sport

Wygląda na to, że transfer Harry'ego Kane'a z Tottenhamu do Bayernu Monachium może być kwestią najbliższych godzin. Na negocjacyjnym stole miała pojawić się nowa, potężna oferta. Bayern jest zdeterminowany, żeby Harry Kane jak najszybciej zasilił ich szeregi.

Harry Kane lada moment w Bayernie Monachium?

Z informacji przekazywanych przez Floriana Plettenberga z telewizji Sky Sport, którą potwierdzają także inne źródła, Bayern Monachium przedstawił Tottenhamowi nową ofertę za Harry'ego Kane'a. Kwota transferowa wraz z bonusami ma opiewać na ponad 100 milionów euro. Co ciekawe, Bawarczycy oczekują, że Tottenham da odpowiedź jeszcze dzisiaj. Klub z Monachium miał ustalić godzinę 24:00 na ostateczny czas na transfer Kane'a. Jeżeli nie uda się osiągnąć porozumienia, klub z Allianz Areny ma zrezygnować z dalszych starań o napastnika Kogutów.

Jak widać, Bayern Monachium robi wszystko, żeby Harry Kane został ich nowym napastnikiem. Bawarczycy nie zamierzają jednak wysyłać ofert w nieskończoność, o czym świadczą doniesienia o ostatecznym terminie realizacji transferu w dniu dzisiejszym. Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.