Clout MMA 1: Paweł Bomba Scarface nie zawalczy?

Clout MMA 1: Paweł Bomba Scarface nie zawalczy?

Wygląda na to, że plany gali Clout MMA 1 sypią się jeden po drugim. Dopiero co informowaliśmy o Jarku Ninji, który ma stawić się do odbycia kary w więzieniu, przez co jego walka z Konradem Karwatem została odwołana, a wygląda na to, że z karty walk wypada kolejne zestawienie. Mowa o walce Paweł Bomba Scarface vs Dominik Pudzianowski.

Czy Paweł Bomba Scarface zawalczy na Clout MMA 1?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: mało prawdopodobne. Otóż, przed kilkoma dniami wypłynęła informacja, jakoby Paweł Bomba Scarface miał przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności z powodów zdrowotnych. Potencjalna walka na Clout MMA 1 oczywiście z tym koliduje. Zdaje się, że dzisiejsze doniesienia potwierdzają te rewelacje.

“Sąd Okręgowy w Elblągu: Sposób korzystania przez skazanego Pawła B. z przerwy został sprawdzony przez kuratora sądowego. Termin posiedzenia wyznaczono na 04.08. Sąd oceni, czy zachodzą przesłanki do odwołania przerwy. Może zatem być tak, że nie dojdzie do walki 5.08.” – przekazała na Twitterze Maja Staśko, cytując Tomasza Koronowskiego, rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Elblągu.

Clout MMA 1 darmowy zakład
Zarejestruj się z poniższego przycisku, potwierdź swoją tożsamość, a otrzymasz freebet 20 zł na start!

ODBIERZ BONUS

Dzisiaj znany profil Freak Fight Polka napisał z kolei, że Paweł Scarface Bomba ma natychmiast zostać doprowadzony do zakładu karnego, gdyż odwołana została jego przerwa w odbywaniu wyroku. W związku z tym walka Bomby z Dominikiem Pudzianowskim na Clout MMA 1 jest poważnie zagrożona.