Victor Osimhen może w styczniu odejść z SSC Napoli. Kilka klubów monitoruje jego sytuację

Victor Osimhen może w styczniu odejść z SSC Napoli. Kilka klubów monitoruje jego sytuację
Icon Sport

Okienko transferowe jest zamknięte, ale nie zmienia to faktu, że wciąż pojawiają się plotki, które łączą różnych zawodników z wieloma klubami. Nie inaczej jest w przypadku nigeryjskiego napastnika. W ostatnim czasie opublikowano informacje, sugerujące, że Victor Osimhen może w styczniu odejść z SSC Napoli. Media podały także potencjalny kierunek, który może obrać król strzelców zeszłego sezonu Serie A.

Przyszłość Victora Osimhena w SSC Napoli stanęła pod znakiem zapytania z powodu filmiku na TikToku, który opublikowano na oficjalnym kanale włoskiego zespołu. Napastnik został ośmieszony w tym materiale i zamierza nawet pozwać swojego pracodawcę. Może okazać się, że jedynym wyjściem będzie transfer Nigeryjczyka do innej drużyny.

Victor Osimhen może w styczniu odejść z SSC Napoli. Te kluby się nim interesują

“Mail Sport” podaje, że jednym z możliwych kierunków pozostaje Arabia Saudyjska. Zespoły z tego kraju już podczas letniego okienka transferowego próbowały skusić Nigeryjczyka wielkimi pieniędzmi, ale ten ostatecznie został w Neapolu.

Mówi się o tym, że wzmocnień w ataku może także szukać Real Madryt, który po odejściu Karima Benzemy ma tylko jednego nominalnego, środkowego napastnika i jest nim Joselu. “Mail Sport” wskazuje także Chelsea jako możliwy kierunek dla nigeryjskiego napastnika. “The Blues” zdobyli jedynie pięć goli w sześciu meczach tego sezonu, więc próba wzmocnienia siły ognia nie powinna nikogo dziwić.

Nigeryjczyk to jeden z architektów sukcesu SSC Napoli z zeszłego sezonu. Klub z Neapolu zdołał po wielu latach zdobyć ponownie mistrzostwo Włoch, a napastnik tej drużyny został najlepszym strzelcem Serie A. Łącznie dla “Azzurri” Victor Osimhen strzelił 62 gole w 107 spotkaniach.

Nie ma na razie pewności w tej kwestii, ale istnieje szansa, że Victor Osimhen może w styczniu odejść z SSC Napoli. Konflikt między piłkarzem i klubem narasta, a umowa Nigeryjczyka wygasa w 2025 roku. Zimowe okienko transferowe może być interesujące pod kątem przyszłości Nigeryjczyka.