Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w ćwierćfinale Roland Garros 2023? O której Świątek – Gauff?

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w ćwierćfinale Roland Garros 2023? O której Świątek – Gauff?
fot. Icon Sport

Kiedy gra Iga Świątek ćwierćfinał Roland Garros 2023? Z kim gra Świątek najbliższy mecz? Wiemy już wszystko. Przeciwniczką Polki będzie Cori Gauff. Polsko-amerykański pojedynek już w środę, 7 czerwca 2023 roku, około 12:30, od razu po meczu Beatriz Haddad Maia – Ons Jabeur.

Kiedy gra Świątek? O której ćwierćfinał Roland Garros 2023: Świątek – Gauff?

Kiedy gra Iga Świątek w ćwierćfinale Roland Garros 2023? Mecz Świątek – Gauff już w środę, a więc 7 czerwca 2023. Czekamy na plan dnia i wówczas poznamy odpowiedź, o której gra Świątek najbliższy mecz. Przypomnijmy, że dla Amerykanki to szansa na rewanż za przegrany ze Świątek ubiegłoroczny finał Rolanda Garrosa. W 1/8 finału Iga ograła Curenko, która przy stanie 5:1 dla Polki musiała skreczować z powodu kłopotów zdrowotnych. Coco Gauff w 1/8 finału wyeliminowała w trzech setach Rosjankę Andriejewą. Cóż, Iga Świątek kolejny raz będzie dużą faworytką i wielu mówi, że pewnie zmierza po trzeci tytuł na kortach w Paryżu. Oby tak właśnie było. Przypomnijmy kiedy mecz Świątek – już w środę 7 czerwca 2023 roku około 12:30. Jazda Iga!

Gdzie oglądać mecz Świątek – Gauff? Transmisja i stream

Z meczu Świątek – Gauff transmisja dostępna będzie na Eurosporcie oraz za darmo w zakładach bukmacherskich Superbet. W drugim miejscu wystarczy zarejestrować darmowe konto, żeby oglądać ten i inne mecze Roland Garros 2023 za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ