Clout MMA 4 kod promocyjny – 20 złotych za darmo

Clout MMA 4 kod promocyjny podajesz przy rejestracji w Fortunie lub po prostu klikasz w poniższy link. Dzięki temu dostaniesz 20 zł za darmo oraz pozostałe bonusy. Łącznie to nawet 335 zł z kodem!

4.5 rating
Fortuna Kod Promocyjny
Bonus na Start 335 zł
 • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
 • ⭐ Cashbacki do 300 zł
 • ⭐ Freebet 10 zł za kod
 • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
aktywowany
Aktywuj
Sprawdzone 23/07/2024
91 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jaki jest na Clout MMA 4 kod promocyjny?

Miejscem, w którym można obstawiać galę Clout MMA jest bukmacher Fortuna. Także ten operator przygotował wspomniany przez nas kod promocyjny, z którym otrzymasz najwyższe bonusy. Co ciekawe, nie musisz wprowadzać kodu promocyjnego ręcznie, a wystarczy, że przejdziesz do bukmachera przyciskiem widocznym na naszej strony. Kod pojawi się w formularzu automatycznie, a wraz z nim najlepsze bonusy.

Co daje Clout MMA kod promocyjny za rejestrację?

Co takiego daje na Clout MMA 4  kod promocyjny? Oczywiście, że najwyższe bonusy we Fortunie, którymi są darmowy zakład 20 zł bez depozytu, cashbacki do 300 zł, extra freebet o wartości 10 zł oraz 5 zł za udostępnienie kuponu. Jak łatwo policzyć, łącznie to aż 335 zł w różnych bonusach, do wykorzystania na Clout MMA 4  lub inne zakłady.

 • Darmowy zakład 20 zł bez depozytu
 • 300 zł w cashbackach
 • 10 zł extra freebet
 • 5 zł za udostępnienie kuponu

ODBIERZ BONUS

Gdzie aktywować Clout MMA 4 kod promocyjny?

Jak już wspomnieliśmy, kod promocyjny aktywujesz podczas rejestracji konta. W formularzu Fortuny zobaczysz okienko “kod promocyjny”, gdzie możesz go wpisać. Nie musisz jednak tego robić, bowiem po przejściu z przycisku na naszej stronie, kod podczas rejestracji zostanie aktywowany automatycznie, a Ty nagrodzony najwyższymi bonusami na start.

Bonusy za Clout MMA 4 kod promocyjny

Opiszmy teraz, jakie są na Clout MMA 4 bonusy za kod promocyjny. Pierwszy z nich to darmowy zakład 20 zł bez depozytu, później trzy cashbacki na łączną kwotę aż 300 złotych, dodatkowy freebet – tym razem o wartości 10 zł oraz 5 zł za udostępnienie kuponu.

Darmowy zakład 20 zł za rejestrację

Jeżeli założysz konto we Fortunie z naszym kodem promocyjnym lub z naszego linku, to po aktywacji konta stałego (weryfikacja tożsamości) otrzymasz darmowy zakład 20 zł. Przygotuj dowolny kupon, a następnie zaznacz pod nim, że grasz za freebet (punkty lojalnościowe).

300 zł w cashbackach

Otrzymasz także trzy zakłady bez ryzyka, o wartości 100 zł każdy. To oznacza, że możesz ubezpieczyć aż trzy kupony bukmacherskie na Clout MMA 4 czy inne wydarzenie. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki bez konieczności obrotu bonusem.

Clout MMA 4 na żywo

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki jest na Clout MMA 4 kod promocyjny?

Kod promocyjny aktywujesz klikając w przycisk w naszym tekście.

 • Jaki jest na Clout MMA 3 bonus?

Na galę Clout MMA 4 bonusy to aż 335 zł, w tym 20 zł bez depozytu.

 • Gdzie aktywować kod?

Podczas rejestracji swojego konta.