Szwecja – Belgia skrót i wynik meczu, bramki wideo

Szwecja – Belgia skrót i wynik meczu, bramki wideo

Belgia notuje udany start eliminacji Euro 2024, pokonując Szwedów 3:0. Z meczu Szwecja – Belgia skrót wideo i bramki zobaczysz poniżej.

Skrót meczu Szwecja – Belgia (0:3) – bramki wideo

Oto wspomniane Szwecja – Belgia bramki i skrót meczu wideo. Belgowie wygrywają na inaugurację eliminacji Euro 2024 na prawdopodobnie najtrudniejszym wyjeździe w swojej grupie.

Strzelanie w dzisiejszym meczu, w 35. minucie rozpoczął Romelu Lukaku. Ten sam gracz podwyższył wynik na 2:0 w 49. minucie gry. Co ciekawe, po raz drugi asystował mu Dodi Lukebakio. W 82. minucie Romelu Lukaku skompletował hat-tricka, dobijając Szwedów. Asystę zanotował Bakayoko. Romelu Lukaku pokazał, że mylili się Ci wszyscy, którzy skreślali go z kadry po wyjątkowym pokazie nieskuteczności na mundialu w Katarze.

Warty odnotowania jest fakt, że w 73. minucie na boisku pojawił się Zlatan Ibrahimović. To dla “Ibry” powrót do narodowej kadry. Nie zdołał co prawda pomóc swoim kolegom zdobyć choćby gola kontaktowego, ale z pewnością Szwecja w następnych meczach ze Zlatanem będzie groźna.