GP Abu Zabi 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?

GP Abu Zabi 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?
fot. Icon Sport

Sezon Formuły 1 2023 dobiega końca. Grand Prix F1 gdzie oglądać ostatnią rundę tegorocznego cyklu? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytania o przekaz live z Abu Zabi.

OGLĄDAJ TUTAJ

GP Abu Zabi 2023 F1 – gdzie oglądać za darmo?

Będzie ciekawie, będzie się działo! Przed nami ostatnie zmagania w ramach Grand Prix F1 2023. Finałowa runda odbędzie się w Abu Zabi. Oczywiście będzie można śledzić F1 stream 2023.

Bezpośrednia F1 transmisja ze zmagań w Abu Zabi dostępna będzie tam, gdzie zawsze, a więc na Viaplay. Ta platforma pozwala na oglądanie F1 online. Niektórzy cenią sobie to rozwiązanie, a inni uważają, że Formuła 1 powinna być pokazywana na którymś z kanałów telewizyjnych.

Cóż, realia są, jakie są, więc wszystkim fanom F1 pozostaje oglądanie zmagań za pośrednictwem Viaplay. Pozwala ono na śledzenie Formuły 1 z poziomu rozmaitych urządzeń. Chodzi choćby o nowoczesne telewizory, smartfony, tablety oraz komputery. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.

Jak postępować, by obejrzeć GP Abu Zabi na platformie Viaplay?

  1. Przejdź na stronę internetową Viaplay.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj, jeżeli jeszcze nie masz konta.
  3. Opłać należności subskrypcyjne (musisz mieć Viaplay Total)
  4. Ciesz się możliwością oglądania Grand Prix Abu Zabi.
  5. Możesz też oglądać szereg innych wydarzeń sportowych, ale i seriale i filmy oferowane przez Viaplay.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 
OGLĄDAJ TUTAJ
 

Gdzie śledzić z GP Abu Zabi wyniki F1 online?

Wyjaśniliśmy wam już bardzo dokładnie, gdzie dostępna będzie GP Abu Zabi transmisja. Jeżeli ktoś jeszcze nie zna odpowiedzi na to pytanie, to podkreślamy, że bezpośredni przekaz live dostępny będzie wyłącznie na Viaplay.

Bezpłatnego streamu nie będzie. Jeżeli nie chcecie wydawać pieniędzy po to, by zobaczyć ostateczne zawody w ramach Formuła 1 2023, to oczywiście są alternatywne rozwiązania. Chodzi choćby o rezultaty na żywo.

Wyniki live podawane są na portalach branżowych, ale i za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych Formuły 1. Każdy zatem powinien znaleźć rozwiązanie, które w pełni zaspokoi jego oczekiwania. Możliwości jest naprawdę sporo – zarówno dla tych, którzy chcą znać każdy detal, jak i dla osób, którym wystarczą same rezultaty.