Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (26.11.2023)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (26.11.2023)

Nadeszła wreszcie pora roku, w której to na przysłowiowym świeczniku znajdują się skoki narciarskie. Dzisiaj powinien odbyć się drugi konkurs na Rukatunturi w Ruce. Oto program tych zawodów.

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Niedzielne popołudnie oraz skoki narciarskie kiedy na stole stygnie już wielki talerz pełen rosołu. Czyż nie tak wyglądała tradycyjne spędzanie czasu w ostatni dzień weekendu, gdy Polskę opanowały kolejno Małyszomania oraz Stochomania?

Aktualnie skoki nie cieszą się już aż tak wielką popularnością, ale nadal całkiem spora rzesza widzów lubi rzucić okiem w kierunku najlepszych zawodników na świecie.

Dziś początek zmagań w Ruce zaplanowano przykładowo na godz. 16:15. Około półtorej godziny wcześniej powinny wystartować kwalifikacje. Oby Polacy przebrnęli je w komplecie.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Pośród pytań o skoki narciarskie gdzie oglądać pojawia się prawdopodobnie najczęściej. Tak się składa, że odpowiedź nie jest zbyt skomplikowana, gdyż relację live z kolejnych konkursów Pucharu Świata można znaleźć jedynie na antenach dwóch stacji telewizyjnych. Mowa tu o TVN oraz Eurosport 1.

Gorzej (chyba) być nie może

Nawet w najgorszych koszmarach absolutnie nie spodziewaliśmy się tak słabej inauguracji sezonu w wykonaniu podopiecznych Thomasa Thurnbichlera. Raptem jeden reprezentant Polski w finałowej serii premierowego konkursu to nie tyle powód do zmartwień ile do wstydu. Poprawa musi nastąpić i to natychmiast.

Skoki narciarskie dzisiaj będą dobrą okazją do odkupienia win. Wczoraj jako jedyny punktował Dawid Kubacki, ale w niedzielę liczymy na komplet Polaków w drugiej serii. Trzymajmy zatem mocno kciuki, gdyż jak wiemy potencjał jest ogromny. Trzeba go tylko dobrze spożytkować.