GP Brazylii 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?

GP Brazylii 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?
fot. Icon Sport

Cykl Formuły 1 2023 zmierza ku końcowi. Warto zatem cieszyć się z możliwości oglądania wyścigów, zanim rozpocznie się przerwa między sezonami. Poniżej wyjaśniamy F1 gdzie oglądać najbliższy wyścig w ramach legendarnego cyklu.

OGLĄDAJ TUTAJ

GP Brazylii 2023 F1 – gdzie oglądać za darmo?

Bardzo dużo emocji gwarantuje cykl Formuły 1 2023. Regularnie dzieje się sporo, co doskonale wiedzą ci, którzy oglądają F1 online. Ostatnio zmagania toczyły się w Meksyku. Teraz czas na Brazylię. Grand Prix F1 2023 Brazylii odbędzie się już 5 listopada 2023 roku. W ciemno można zakładać, że zadzieje się naprawdę sporo.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia F1 transmisja. Zachęcamy do tego, by wygospodarować sobie trochę czasu i śledzić zmagania w ramach Grand Prix Sao Paulo 2023.

Co zrobić, by móc śledzić F1 stream 2023 z Brazylii? Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku. Na pewno warto uważnie ją przestudiować.

  1. Przejdź na stronę viaplay.pl – zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz właściwy pakiet.
  3. Opłać subskrypcję.
  4. Ciesz się z możliwości oglądania Grand Prix w Brazylii!

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 
OGLĄDAJ TUTAJ
 

Gdzie śledzić z GP Brazylii wyniki F1 online?

Bardzo precyzyjnie wyjaśniliśmy, gdzie dostępna będzie GP Brazylii transmisja z wydarzenia w Brazylii. Formuła 1 2023 na pewno znów przyniesie nam bardzo dużo emocji. W ciemno można obstawiać, że zadzieje się naprawdę sporo. O końcowych rozstrzygnięciach zadecydować mogą totalne detale.

Nie ma szans na darmowy przekaz z Sao Paulo. Tak też było w przypadku wcześniejszych wyścigów. Dostępna będzie wyłącznie płatna transmisja na platformie Viaplay. W tym miejscu rywalizację w ramach Formuły 1 mogą oglądać ci, którzy mają uregulowany abonament na poziomie Viaplay Total.

Ile kosztuje ten pakiet? Miesięczna subskrypcja to wydatek rzędu 55 złotych. Za takie pieniądze, co godne uwagi, oglądać można nie tylko wyścigi Formuły 1. Pojawiają się bowiem również transmisje z KSW, angielskiej Premier League, Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy, Darts, NHL, IndyCar i wielu innych wydarzeń sportowych. Można też oglądać różne filmy i seriale.

Jeżeli nie chcesz tracić pieniędzy, możesz śledzić wyniki live na stronie internetowej F1.