SGP Gorzów 2022 – typy, kursy i zakłady na Speedway Grand Prix Polski

Nadszedł czas na kolejną rundę Speedway Grand Prix w naszym kraju. Tym razem najlepsi zawodnicy na świecie spotkają się w Gorzowie Wielkopolskim. Przed tymi zawodami przeanalizowaliśmy SGP Gorzów 2022 zakłady.

sgp gorzów 2022 typy

Typy bukmacherskie na Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie

Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie to już piąta runda cyklu IMŚ 2022. Jak tym razem wypadną reprezentanci Polski? Specjalnie dla was przygotowaliśmy SGP Gorzów 2022 typy, które bezsprzecznie mogą się sprawdzić.

Zmarzlik będzie rozdawać karty?

Bartosz Zmarzlik zna tor w Gorzowie Wielkopolskim jak własną kieszeń. Startuje na nim od lat. W tym roku również jest zawodnikiem miejscowej Moje Bermudy Stali, więc regularnie trenuje na tym owalu. Nie powinien mieć on przed nim żadnych tajemnic.

Właśnie dlatego przewidujemy, że obecny wicemistrz świata co najmniej stanie na podium. Oczywiście bardzo możliwe, że będzie bić się o zwycięstwo. Zmarzlik powinien wieść prym i rozdawać karty podczas tych zawodów.

Namieszać może też “dzika karta”. Otrzymał ją Szymon Woźniak, który również na co dzień jest zawodnikiem gorzowskiej Stali. Przeczuwamy, że wykorzysta swoje doświadczenie związane z torem, na którym odbędzie się SGP Polski i zdobędzie co najmniej 8 punktów. Takie SGP Gorzów 2022 typy bez wątpienia mają sens z uwagi na to, że w bieżącym sezonie Woźniak prezentuje wysoką formę. Widać, że z roku na rok coraz lepiej czuje PGE Ekstraligę.

Kiedy SGP Gorzów 2022? O której godzinie zawody i kwalifikacje?

Grand Prix Gorzów 2022 odbędzie się 25 czerwca o godzinie 19:00. Tego samego dnia – o 13:00 – zostaną przeprowadzone kwalifikacje.

Kim są na SGP Gorzów 2022 faworyci?

Za faworytów można uznać bez wątpienia Polaków – Bartosza Zmarzlika i Macieja Janowskiego. Sporo namieszać może też “dzika karta” – Szymon Woźniak, ale i tacy zawodnicy jak Anders Thomsen oraz Martin Vaculik, którzy też doskonale znają gorzowski owal. Warto mieć to na uwadze, spoglądając na SGP Gorzów 2022 kursy.

Zobacz typy na mecz Unii z Motorem i Włókniarza ze Stalą.

0 0 votes
Article Rating