Słowacja – Polska typy i kursy bukmacherskie (15.05.2024)

Przed reprezentacją Polski w hokeju na lodzie kolejny mecz w ramach mistrzostw świata. Poniżej zamieszczam Słowacja – Polska typy na pojedynek, do którego dojdzie 15 maja 2024 roku. Jakim rezultatem zakończy się to starcie?

Słowacja – Polska typy bukmacherskie

Skąd właśnie takie, a nie inne Słowacja – Polska typy? Przede wszystkim uważam, że reprezentacja Polski strzeli tutaj co najmniej jedną bramkę. Taka sytuacja miała miejsce w każdym z dotychczasowych spotkań naszej kadry na mistrzostwach świata. Triumfów Polaków nie było, ale za każdym razem biało-czerwoni prezentowali bardzo waleczną postawę.

Słowacja - Polska typy

Jednocześnie prognozuję, że Słowacja uzyska co najmniej pięć goli. Taką sytuację mieliśmy w dwóch z trzech pojedynków tej reprezentacji podczas hokejowego mundialu. To chyba mówi samo za siebie.

Słowacy są znani ze swojej umiejętności prowadzenia szybkich akcji i precyzyjnego podawania, co czyni ich grę niezwykle efektywną. Do sukcesów drużyny przyczynia się też stabilna i dobrze zorganizowana obrona. To jeden z kluczowych mocnych punktów drużyny narodowej Słowacji.

A gdzie można upatrywać się mocnych stron po stronie Polski? Nasza drużyna jest uznawana za underdoga, ale trzeba przyznać, że potrafi zaskoczyć swoim zgraniem i wysokim poziomem determinacji. Polskie drużyny często przejawiają zdolność do walki do ostatniej minuty, co może sprawić trudności nawet bardziej utytułowanym przeciwnikom.

Słowacja – Polska kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie nie pozostawiają najmniejszych złudzeń. Wyraźnym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Słowacji. Kurs na triumf tego zespołu to 1,07. W przypadku remisu kurs wynosi 9,85, a na wygraną reprezentacji Polski – 25,00.

Wyraźnym faworytem tego spotkania jest drużyna Słowacji, która może pochwalić się bogatą historią sukcesów na arenie międzynarodowej i silnym składem – nie brakuje w nim zawodników występujących w najbardziej prestiżowych ligach świata. Każdy inny wynik niż okazały triumf reprezentacji Słowacji będzie tutaj ogromnym zaskoczeniem.

Słowacja – Polska bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Polacy ze Słowakami mierzyli się po raz ostatni w dniu 3 maja 2024 roku. Wówczas Słowacja okazała się znacznie lepsza – wygrała 6:1. Prędzej było 5:1 dla Słowacji, a jeszcze szybciej 7:0 dla Słowacji.

Słowacja w ostatnim meczu na mistrzostwach świata wygrała z USA po dogrywce 5:4. Wcześniej Słowacy pokonali Kazachstan 6:2, ale i przegrali z Niemcami 4:6.

Polska zaś ostatnio w bardzo ważnym spotkaniu musiała uznać wyższość Francji (2:4). Prędzej przegrała ze Szwecją 1:5, ale i w dogrywce z Łotyszami 4:5.

Gdzie oglądać Słowacja – Polska? Transmisja i godzina

Mecz Słowacja – Polska przewidziany został na 15 maja 2024 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godz. 20:20. Emocji na pewno będzie bardzo dużo.

Oczywiście przewidziana została bezpośrednia transmisja. Mecz zobaczysz na żywo w Polsat Sport 1 i CT Sport. Stream online znajdziesz zaś na STS i Polsat Box Go.