Sparing: Świdniczanka górą nad rezerwami Motoru

Sparing: Świdniczanka górą nad rezerwami Motoru

Dwa tygodnie przed startem rozgrywek IV ligi lubelskiej mecz kontrolny z rezerwami Motoru Lublin rozegrała Świdniczanka Świdnik Mały. Zwycięstwo 4:1 odniesione w tym starciu może być dobrym prognostykiem przed zbliżającą się rywalizacją o stawkę. − Każde zwycięstwo cieszy obojętnie czy jest to sparing, czy też mecz ligowy. Co prawda u zawodników widać już zmęczenie okresem przygotowawczym, ale dalej potrafimy zwyciężać, a ta gra ich cieszy. Kontynuujemy to, co sobie założyliśmy, co i mnie zadowala. Do ideału wciąż jednak trzeba dążyć i zawsze jest coś do poprawy. Mogę być zadowolony z postawy mojego zespołu, ponieważ przekłada na mecz to, nad czym pracujemy na treningach. Co do wzmocnień kadry, to w naszych szeregach jest jeden zawodnik testowany i myślę, że w jego przypadku wszystko powinno się już wyjaśnić w przyszłym tygodniu − komentuje trener Świdniczanki Paweł Pranagal.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Świdniczanka Świdnik Mały zmierzy się z Sokołem Konopnica (24 lipca, 11:00). Natomiast Motor II Lublin podejmie Kłosa Chełm (22 lipca).

Świdniczanka Świdnik Mały − Motor II Lublin 4:1 (3:1)
Bramki: Damian Rusiecki, Kamil Warecki, zawodnik testowany, Michał Zuber  Jakub Sobstyl

Świdniczanka: Kowalczyk − Kowalski, zawodnik testowany, Stępień, Warecki – Orzędowski, Wilk, Kopyciński, Śliwa – Rusiecki, Zuber oraz Dejko, Martyna, Miazga, Babiarz, Pędlowski, Skiba, Gadomski.

Motor: Szewczak (30′ Krzewski, 60′ Kalinowski) – zawodnik testowany I, Zbiciak, Skorek (46′ Futa), zawodnik testowany II (46′ Wójtowicz), Lis (46′ Czarnecki), Gierała (46′ Drozd), Sobstyl (46′ zawodnik testowany IV), zawodnik testowany III (46′ Lemiecha), Ściegienny (30′ Skotnicki), Śledź.

fot. Świdniczanka Świdnik Mały