Kiedy grają polskie siatkarki: Polska – Kanada? O której godzinie mecz na MŚ siatkarek 2022?

z kim polskie siatkarki w półfinale

Przedostatnia potyczka grupowa i jednocześnie bardzo ważny krok, który może zadecydować o ewentualnym awansie do ćwierćfinału. Kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022?O której godzinie mecz? Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy w niniejszym tekście. Miłej lektury!

Kiedy Polska – Kanada? O której godzinie?

Atmosfera, a dokładniej ostatnie wyniki naszej kadry sprawiają, że wiele osób jest bardzo ciekawych, kiedy Polska – Kanada, a więc najbliższy mecz Biało-czerwonych. Jego początek zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 7 października bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – Kanada? Transmisja

Przekaz na żywo z tego starcia będzie dostępny między innymi na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport, a także na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych bukmacherów Betclic oraz STS.

Krzywa wznosząca

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy Stefano Lavarini zdołał przygotować nasze zawodniczki na Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022, ten niech poświęci choćby chwilę na skrót spotkania z USA. Tak fenomenalnego spotkania w wykonaniu Polek nie widzieliśmy już dawno. We środowy wieczór dziewczynom udawało się absolutnie wszystko, a pierwsza wygrana nad Amerykankami od przeszło 12 lat stała się faktem.

Pora jednak na kolejny krok. Pokonanie Kanadyjek da reprezentantkom Polski możliwość mierzenia się z siedmioma innymi najsilniejszymi drużynami na świecie. Czy Biało-czerwone stać na taki wyczyn? Po spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi już nigdy nie zwątpimy w nasze siatkarki. Do boju drogie Panie!