Kiedy grają polskie siatkarki: Polska – Turcja? O której godzinie mecz na MŚ siatkarek 2022?

polska-turcja-ms-siatkarek

Zdaniem wielu fachowców to właśnie reprezentacja Turcji miała być najgroźniejszym z grupowych rywali dla podopiecznych Stefano Lavariniego. Czy tak rzeczywiście będzie w istocie? Polska – Turcja kiedy, o której godzinie? Serdecznie zapraszamy.

Kiedy Polska – Turcja? O której godzinie?

W sieci można spotkać liczne zapytania na temat tego, kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022 swój ostatni pojedynek grupowy. Turczynki będą rywalkami Biało-czerwonych już 1 października bieżącego roku o godz. 20:30.

Gdzie oglądać Polska – Turcja? Transmisja

Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 w całości pokazywane są przez stacje Polsat. I to właśnie na antenach Polsatu Sport, a także TVP Sport będzie dostępna relacja na żywo z omawianego wydarzenia.

Trudność hartuje

Zasady siatkarskiego mundialu są w tej chwili takie, że po zakończeniu zmagań pierwszej rundy zespoły ponownie toczą rywalizację w grupach, lecz tym razem ośmiozespołowych. Polki już na pewno będą zmuszone mierzyć się z takimi piekielnie mocnymi ekipami, jak chociażby USA czy Serbia, a także Niemcy oraz Kanada. Przed Asią Wołosz i spółka zatem niezwykle wymagające zadanie.

Wymagająca przeprawa podczas potyczki z Turcją pozwoli naszym reprezentantkom solidnie przygotować się do tej misji. Idealnym scenariuszem byłaby łatwa wygrana. Najlepiej w stosunku 3:0 bądź też 3:1, co pozwoliłoby Polkom na zgarnięcie kompletu oczek. Jak będzie w rzeczywistości, to okaże się jednak dopiero niebawem.

fot. PZPS