Mecz MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin odwołany

Mecz MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin odwołany

W ostatni weekend szczypiornistki MKS-u Perła Lublin wróciły do gry po przerwie związanej z kwarantanną i pokonały w wyjazdowym starciu Eurobud JKS Jarosław 24:20. W sobotę 21 listopada mistrzynie Polski miały się zmierzyć z MKS-em Piotrcovią Piotrków Trybunalski, jednak spotkanie 9. serii PGNiG Superligi kobiet zostało odwołane w związku z przypadkami COVID-19 wykrytymi w drużynie z Piotrkowa Trybunalskiego. 

OFICJALNY KOMUNIKAT UMIESZCZONY NA STRONIE INTERNETOWEJ PGNIG SUPERLIGI

W związku z przypadkami COVID-19, wykrytymi u zawodniczek drużyn MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski i Eurobud JKS Jarosław, Superliga Sp. z o. o. informuje, że spotkania 9. serii Młyny Stoisław Koszalin – Eurobud JKS Jarosław i MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin zaplanowane na 21 listopada, zostają przełożone.

Superliga Sp. z o. o. informuje, że kluby cały czas pozostają w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratu Sanitarnego oraz stosują się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa.

O nowych terminach spotkań będziemy informować.

fot. MKS Perła Lublin (archiwum)