Fame MMA 11 typy: Mańkowski – Parke i pozostałe walki

Czas na galę Fame MMA 11. Zakłady bukmacherskie już są rozgrzane do czerwoności, a przypominamy, że oficjalnym partnerem tejże federacji jest Betclic. To właśnie tam możesz wykorzystać widoczne w naszym tekście na Fame MMA 11 typy.

Typy na Fame MMA 11, obok których nie można przejść obojętnie (2.10.2021)

Największym zainteresowaniem cieszy się niewątpliwie pojedynek Mańkowski – Parke. Typy na tę walkę rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Dlatego też postanowiliśmy zaprezentować swoje prognozy, dokładając jeszcze jeden pojedynek nadchodzącej gali Fame MMA 11. Sprawdź nasze prognozy poniżej.

Oto nasze przewidywania, a interesują Cię analizy? Czytaj dalej, zanim postawisz na Fame MMA 11 zakłady. Sprawdź też kartę i zakłady na Fame MMA 12.

Fame MMa 11

Mańkowski – Parke typy: wygrana “Diabła Tasmańskiego”

Dla Borysa Mańkowskiego to debiut na Fame MMA 11. “Diabeł Tasmański” z Poznania z powodu kontuzji nogi nie może zawalczyć na swoim rodzimym podwórku, czyli w KSW. Okazję na walkę stworzyli mu za to włodarze Fame. I tak oto, w rękawicach do MMA, dojdzie do bokserskiego pojedynku z Normanem Parke. Irlandczyk z Północy w swoim debiucie na Fame MMA nie bez kontrowersji pokonał Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Na walkę Mańkowski – Parke typy są o tyle niewiadome, że obaj powalczą nie tylko w małych rękawicach, ale i bez… podziału na rundy. Pojedynek będzie trwał 15 minut bez żadnej przerwy.

To może być rywalizacja na wycieńczenie. Jeszcze na długo przed Fame MMA 11 typy dawaliśmy fifty-fifty. Teraz jednak stawiamy na Borysa Mańkowskiego. Poznaniak ostro zasuwał na treningach pod okiem wybitnych trenerów, jak Alex Strecki czy Tomasz Dylak. Widać, że “Diabeł Tasmański” poprawił też swoją kondycję, co było jego sporym mankamentem, kiedy Mańkowski i Parke spotkali się po raz pierwszy. Miało to miejsce w klatce KSW na zasadach MMA. Wówczas lepszy był Parke. Czas więc na rewanż i rękę w górze Mańkowskiego.

Wardęga – Ferreri: stawiamy na Sylwka Wardęgę

W trzeciej walce, której się przyjrzeliśmy typujemy, że Wardęga pomimo kontuzji, wygra z Ferrerim. Co tu dużo ukrywać, Sylwka na poprzednim Fame zjadła trema. Teraz ma już pewne doświadczenie, a boksersko nie powinno być widać jego mankamentów z poprzedniej walki na zasadach MMA. Co ciekawe, jak pewnie wiecie, Wardędze zmienił się rywal na ostatniej prostej. Uszkodził więzadła krzyżowe i pojedynek MMA z “Ojwojtkiem” przepadł właśnie na rzecz walki na zasadach boksu z Ferrerim.

Fame MMA 11 – karta walk 2.10.2021

 • Piotr “Popo” Węgrzyn – Mikołaj “Mixer” Magdziarz
 • Patrycja Wieja – Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska
 • Aleksander “Sasha” Muzheiko – Krystian “Krycha” Wilczak
 • Krzysztof “Fericze” Ferenc – Piotr “Szeli” Szeliga
 • Piotr “MiłyPan” Kołaczyński – Norbert “Smolasty” Smoliński
 • Marcin Dubiel – Wojtek “Ojwojtek” Przeździecki
 • Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula
 • Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski – Michał “Boxdel” Baron
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik – Filip “Filipek” Marcinek
 • Sylwester Wardęga – Daniel “Danny” Ferreri
 • Borys Mańkowski – Norman Parke

Ile kosztuje z Fame MMA 11 transmisja i czy będzie darmowy stream?

Niestety z Fame MMA 11 stream za darmo nie będzie dostępny. Transmisja będzie prowadzona w systemie PPV na Fame MMA TV. Podstawowy dostęp kosztuje 24,99 zł. Początek gali 2 października 2021 roku, o godzinie 20:00. Niestety, nie będzie z gali darmowej transmisji w internecie.

Czy są na Fame MMA 11 bonusy?

Oczywiście, że tak. Przygotował je bukmacher Betclic. Możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 550 zł z naszym kodem promocyjnym BETPLMAX. Ponadto bukmacher przygotował 20 000 zł do podziału pomiędzy wszystkimi, którzy wytypują poprawnie wyniki 11 walk Fame MMA 11. Typy na trzy walki masz już w naszym tekście. Liczymy, że się sprawdzą.

Gdzie śledzić z Fame MMA 11 wyniki?

Wystarczy śledzić social media federacji, tam też na bieżąco publikowane są wyniki wszystkich walk. Można też dołączyć do oficjalnej grupy, zrzeszającej fanów federacji na Facebooku. Oprócz wyników, znajdziesz tam ciekawe typy, analizy i podsumowania. To dobry sposób na śledzenie Fame MMA 11 jeśli nie możesz lub nie chcesz wykupić transmisji, bo przykładowo 24,99 zł za dostęp do gali wydaje Ci się zbyt wygórowaną kwotą.