Superbet freebet 55 PLN – Darmowy zakład bez depozytu

W zakładach bukmacherskich Superbet freebet ma wartość 35 złotych. Jest to bonus za założenie konta z kodem promocyjnym. Superbet oferuje także darmowy zakład w aplikacji mobilnej. W tym przypadku wartość freebetu to 20 złotych.

5 rating
Superbet
Odbierz Bonus
  • ⭐ Bonus za 1. depozyt -100% do 200 zł
  • ⭐ Tydzień bez ryzyka - do 3500 zł
  • ⭐ Freebet 35 zł
  • ⭐ 20 zł w aplikacji
AKTYWUJ FREEBET

Aktualnie dostępne darmowe zakłady (freebety) w Superbet

W ofercie powitalnej Superbet znajduje się obecnie aż cztery darmowe zakłady (freebety).

👉 Pierwszy z nich, o wartości 35 zł, jest dostępny zaraz po rejestracji konta z kodem „LUBSUPER” i dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza na kwotę minimum 50 zł.

👉 Drugi darmowy zakład (freebet) w Superbet otrzymasz również po pierwszej wpłacie, jednak minimalna kwota kwalifikująca do jego otrzymania to już 20 zł. Jest to freebet od depozytu 100%, co oznacza, że otrzymasz dokładnie tyle samo, ile wpłacisz.

👉 Trzeci darmowy zakład wynosi 20 zł i jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają obstawianie w aplikacji bukmacherskiej. Ostatni bonus tego typu z oferty powitalnej to cashback freebet do 3500 zł – zwrot z wygenerowanej straty w ciągu tygodnia gry bez ryzyka w Superbet.

Superbet freebet 35 PLN – darmowy zakład

Pierwszy oferowany przez Superbet freebet to 35 złotych. Jest to darmowy zakład, którego bukmacher przyznaje za rejestrację konta, podczas której wprowadzisz Superbet kod promocyjny LUBSUPER. W poniższej tabeli oraz pod nią znajdziesz istotne warunki.

Superbet freebet
Wartość darmowego zakładu

Darmowy zakład za rejestrację

34 złote

Minimalny depozyt

50 złotych

Minimalny kurs

brak limitu

Warunek obrotu

1x kurs min. 1.80

AKTYWUJ FREEBET

Darmowy zakład Superbet otrzymasz kiedy zarejestrujesz konto ze wskazanym kodem, a dodatkowo wymagany jest depozyt o wartości minimum 50 złotych. Masz 7 dni, żeby skorzystać z freebetu. Darmowy zakład możesz aktywować na dowolnie wybranym przez siebie kuponie. Bukmacher nie narzuca ani liczby zdarzeń ani też kursu dla każdego zdarzenia czy kursu łącznego na kuponie. Wygrana z freebetu wypłacana jest jednak jako bonus i zostanie objęta warunkiem jednokrotnego obrotu. Należy dokonać go na kursie łącznym min. 1.80 lub wyższym.

Superbet freebet

Freebet Superbet 20 PLN – w aplikacji mobilnej

Czas przedstawić drugi, dostępny w Superbet freebet bez depozytu. Tym razem jego wartość jest nieco niższa. Darmowy zakład opiera na kwotę 20 złotych. Jego odebranie możliwe jest wyłącznie w aplikacji mobilnej. Zapoznaj się z kluczowymi warunkami, które prezentujemy w poniższej tabeli.

Superbet freebet
Wartość darmowego zakładu

Darmowy zakład w aplikacji

20 złotych

Minimalny depozyt

brak

Minimalny kurs

brak limitu

Warunek obrotu

1x kurs min. 1.80

AKTYWUJ FREEBET

Jak więc widać, żeby odebrać drugi Superbet freebet nie jest konieczne ponowne doładowanie konta. Wystarczy, że na swój pierwszy depozyt wpłacisz min. 20 zł. Jednak sugerujemy wpłacić min. 50 zł, żeby odebrać także pierwszy darmowy zakład 35 zł. W ciągu 7 dni od pierwszego doładowania konta należy pobrać aplikację mobilną Superbe i zalogować się w niej, dzięki czemu po maksymalnie 72 godzinach otrzymasz wspomniany freebet Superbet 20 zł.

Darmowym zakładem obstawisz kupon w aplikacji mobilnej. Bukmacher nie narzuca żadnych warunków. Zatem grasz taki kupon, o takiej liczbie zdarzeń i kursie, na jaki masz po prostu ochotę. Standardowo wygrana z darmowego zakładu jest objęta obrotem. Superbet freebet wymaga 1-krotnego obrotu po kursie kuponu min. 1.80 lub wyższym.

Pozostałe bonusy Superbet na start

Oprócz tego, że możesz otrzymać na Superbet freebet za rejestrację i w aplikacji, bukmacher przygotował także dwa inne ciekawe bonusy powitalne. To cashback oraz klasyczne 100% od doładowania konta. Łączna kwota oferty powitalnej, uwzględniając opisane już wcześniej darmowe zakłady, to aż 3755 złotych. Poznaj teraz wspomniany cashback i bonus 100%.

Bonus 100% do 200 złotych

Superbet przygotował klasyczny bonus od pierwszego doładowania, którym jest podwojenie wpłaty aż do maksymalnie 200 złotych. Żeby skorzystać z tej promcji po rejestracji musisz dokonać pierwszej wpłaty o wartości minimum 20 złotych. Pamiętaj jednak, że czym wyższa wpłata, tym wyższy bonus. Zatem jeżeli wpłacisz 200 złotych lub więcej, wówczas otrzymasz maksymalny bonus.

Przyznana kwota bonusu, niezależnie od jej wysokości, podlega warunkom obrotu. Superbet wymaga dwukrotnego obrotu, który zrealizujesz na kuponach z kursem minimum 1.80 lub wyższym. Od momentu pojawienia się bonusu na Twoim koncie masz maksymalnie 10 dni na sprostanie warunkom obrotu.

Cashback do 3500 złotych

Drugim bonusem powitalnym w Superbet jest cashback, który może osiągnąć ogromną wartość aż 3500 złotych. Bukmacher nie zabezpiecza wyłącznie jednego kuponu, a Twoje wszystkie kupony, które wysłałeś podczas pierwszych 7 dni. Cashback obliczany jest na podstawie wzoru: suma stawek – wygrane – podatek od gier – kwoty wykorzystanych bonusów. Zwrot zostanie przyznany maksymalnie do 72 godzin po upływie wspomnianych 7 dni. Zwrot wypłacony będzie jako bonus, co oznacza, że jest objęty warunkiem obrotu. Podobnie, jak w przypadku bonusu 100%, także zwrot podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie łącznym 1.80 lub wyższym. Czas na obrót to maksymalnie 10 dni.

Superbet freebet

Superbet bonusy dla zarejestrowanych graczy

Oferta powitalna to jedno, tak samo jak Superbet freebet, ale bukmacher ma też sporo bonusów dla zarejestrowanych już graczy. Nie mamy wątpliwości, że Superbet jest jednym z tych operatorów, na którego stronie znajduje się największa liczba promocji. Poniżej opisaliśmy najciekawsze, aktualnie obowiązujące oferty bonusowe. Pamiętaj, że jeżeli chcesz odebrać freebet Superbet, niezbędne jest podanie kodu promocyjnego, a teraz już przechodzimy do bonusów dla zarejestrowanych graczy.

Superkursy

Niemal każdy bukmacher, także Superbet, przygotował podwyższenie kursów dla swoich najciekawszych wydarzeń w ofercie. Są to zakłady na 1,x, 2 z marżą 0%, dzięki czemu otrzymasz najwyższy kurs. Co ciekawe, możesz łączyć te zakłady na kuponach akumulowanych oraz multi, co jest dodatkową korzyścią.

Superbonus

Superbonus to akcja skierowana do kuponów akumulowanych. Dzięki tej promocji możesz powiększyć swoją wygraną nawet o 100%. Zasada działania bonusu jest prosta i opiera się o to, że im więcej zdarzeń umieścisz na swoim kuponie, tym większe doładowanie otrzymasz. Co ważne, do ilości zdarzeń zaliczane są wyłącznie zakłady o kursie wynoszącym 1.20. Jeżeli dodasz niższy kurs, nie będzie on wliczany. Należy zagrać kupon z minimum pięcioma zdarzeniami o kursie 1.50 lub wyższym, aby otrzymać 7% do wygranej. Bonus rośnie wraz z ilością zdarzeń na kuponie, a maksymalną wartość osiąga przy 24 i więcej zdarzeniach. Wynosi wówczas aż 100%, a więc podwojenie wygranej.

Superprzewaga

Superprzewag to oferta, dzięki której możesz wygrać kupon, który jest jeszcze w grze. Jeżeli postawiłeś na zwycięstwo zawodnika czy drużyny i w meczu zainstnieje jedna z sytuacji – 2 gole przewagi w meczu piłki nożnej, dowolny set wygrany 6:0 w tenisie ziemnym, 18 punktów przewagi w koszykówce, wygrana 2 pierwszych setów w siatkówce, 6 bramek przewagi w piłce ręcznej, 3 bramki przewagi w hokeju na lodzie – to bukmacher rozliczy Twój zakład jako wygrany i to bez względu na dalsze losy spotkania.

FAQ

  • Jak dostać od Superbet freebet?

W zakładach bukmacherskich Superbet darmowy zakład 35 złotych dostaniesz za rejestrację konta z kodem LUBSUPER i pierwszy depozyt. Ponadto możesz otrzymać także drugi freebet, tym razem o wartości 20 złotych. Drugi darmowy zakład Superbet jest dostępny wyłącznie w aplikacji mobilnej tego bukmachera.

  • Jak wykorzystać freebet Superbet?

Odpowiedź na pytanie jak zagrać za Superbet freebet bez depozytu jest bardzo prosta. Oba freebety, a więc 35 zł i 20 zł możesz wykorzystać tak, jak tego chcesz. Bukmacher nie wskazuje zakładów, minimalnej ilości na kuponie czy żadnych wymogów kursowych.

  • Jak obrócić wygrane za freebet?

Wygrane za każdy z freebetów musisz obrócić jeden raz. Do warunków obrotu zaliczają się wyłącznie kupony z kursem 1.80 lub wyższym.

  • Czy freebet w Superbet jest tylko dla nowych graczy?

O ile w Superbet freebet 35 zł dostępny jest wyłącznie dla nowych graczy, to drugi darmowy zakład czyli 20 zł możesz odebrać nawet jeżeli masz już konto, ale warunkiem jest pobranie aplikacji mobilnej.