Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks typy, kursy, transmisja

Przed nami decydująca batalia o NBA playoffs. Cleveland Cavaliers czy Atlanta Hawks? Kto zagra przeciwko Miami Heat?

Cavaliers – Hawks typy i zakłady (16.04.2022)

Sprawdź nasze na mecz Cavaliers – Hawks typy bukmacherskie i kursy.

Goście faworytem

Choć mecz odbędzie się w Rocket Mortgage FieldHouse w Cleveland, to jednak Atlanta Hawks uważana jest za faworyta. Na rywala czekają Miami Heat, a finałowe starcie playin zapowiada się niezwykle emocjonująco. Cavaliers przed kilkoma dniami musieli uznać wyższość Nets w półfinale. I nie pomogło nawet 34 punktów rzuconych przez Dariusa Garlanda. Cavaliers przegrali z Nets 108:115, a o wszystkim zadecydowała pierwsza kwarta, w której Nets zyskali przewagę aż 20 punktów, której nie oddali do końca meczu. Atlanta Hawks wygrała z kolei z Hornets aż 132:103. Takiego rozmiaru zwycięstwa nie spodziewał się chyba nikt, zwłaszcza, że Hornets wygrali przecież 2 z 3 ostatnich meczy przeciwko Hawks. To jednak historia, a my musimy przeanalizować na Cavaliers – Hawks typy.

Cavaliers Hawks typy

Kto zagra w NBA playoffs? Na rywala czekają Miami Heats. Stawiamy na wygraną Atlanty, która zwyciężyła w trzech ostatnich meczach przeciwko Cavaliers, w tym ostatnio, 1 kwietnia 2022 roku, aż 131:107.

Oprócz tego, że gramy na Cleveland – Atlanta typy na wygraną Hawks, stawiamy też, że w meczu rzuconych zostanie powyżej 223.5 punktów. Każdy z trzech ostatnich bezpośrednich pojedynków Cavaliers – Hawks przekraczał taki dorobek punktowy, a kiedy spojrzymy na punkty rzucane w ostatnich meczach przez Atlantę: 132 i 130, to zakład ten wydaje się wielce prawdopodobny.

Gdzie obejrzeć Cavaliers – Hawks? Transmisja na żywo

Mecz rozpocznie się 16 kwietnia 2022 roku, o godzinie 1:30 czasu polskiego. Niestety nie będzie z niego transmisji telewizyjnej, ale stream online znajdziesz w Canal+ Online oraz na stronie legalnego bukmachera Betclic. Zapraszamy.