Miami Heat – Atlanta Hawks typy, kursy i transmisja meczu

Czas na drugi pojedynek NBA playoffs, pomiędzy Miami Heat, a Atlantą Hawks. Czy tym razem podopieczni Nate'a McMillana będą w stanie postawić się faworyzowanym rywalom?

Heat – Hawks typy bukmacherskie (20.04.2022)

Zobacz na samym początku na nasze Heat – Hawks typy bukmacherskie, a dalszą część tekstu poświęcimy ich analizie i zapowiedzi meczu.

Gospodarze zrobią drugi krok w kierunku półfinałów?

Miami Heat wygrali sezon zasadniczy w Konferencji Wschodniej i świetnie rozpoczęli fazę playoffs, pokonując Hawks 115:91. Ciężko przypuszczać, żeby podczas kilku dni, które minęły od pierwszego meczu, wiele w obu zespołach się pozmieniało. Wciąż Heat są zdecydowanymi faworytami rywalizacji i każdy inny wynik, niż ich drugie zwycięstwo będzie przyjęty jako ogromna sensacja.

heat hawks typy

Mimo dobrego wyniku w pierwszym meczu, Heat wiedzą, że muszą zadbać o koncentrację od początku. W poprzednim spotkaniu nie byli skuteczni w początkowych fragmentach, ale w drugiej kwarcie rozkręcili się już na dobre. Jak będzie tym razem? Stawiamy na pewną wygrana Miami. Nasze typy na Miami Heat – Atlanta Hawks to zwycięstwo gospodarzy z handicapem -8.5 pkt, co oznacza, że Heat wygrają przynajmniej 9 punktami. Poprzedni mecz wygrali różnicą aż 24 punktów. Stąd takie przypuszczenia, że teoretycznie nawet przy słabszym dniu, powinni wyraźnie odskoczyć Atlancie.

Spodziewamy się też, że Heat rzucą powyżej 110.5 punktów w meczu. Raz, że dobrą skutecznością wykazują się Robinson i Butler, a dwa, Heat w każdym z sześciu ostatnich meczy łamali granicę 110.5 punktów.

Gdzie Miami Heat – Atlanta Hawks transmisja?

Z meczu Heat – Hawks transmisja między innymi na stronie legalnego bukmachera PZBuk oraz w serwisie Canal+ Online, po wykupieniu stosownego dostępu. Początek 20 kwietnia 2022 roku, o godzinie 1:30 w nocy czasu polskiego.

0 0 votes
Article Rating