Apator Toruń – GKM Grudziądz typy, analiza i transmisja

Derbowe spotkanie w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi przynieść powinno niemałą porcję emocji. Czy GKM Grudziądz znów zachwyci i postawi się na wyjeździe ekipie z Grodu Kopernika? Specjalnie dla was uważnie przeanalizowaliśmy Apator Toruń – GKM Grudziądz kursy.

Mamy świetne typy na spotkanie For Nature Solutions Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz (24.06.2022)

Derby zawsze rządzą się swoimi prawami, derby to niemal zawsze gwarancja sporej porcji emocji. Co przewidujemy tym razem? Rzućcie okiem na poniższe Apator Toruń – GKM Grudziądz typy.

Apator górą w derbach?

Przed Derbami Pomorza i Kujaw na toruńskiej Motoarenie warto oczywiście przestudiować sytuację w tabeli PGE Ekstraligi. Na piątym miejscu w tym zestawieniu znajduje się For Nature Solutions Apator. Ta ekipa dotychczas zgromadziła 9 punktów, notując cztery zwycięstwa i pięć porażek.Apator Toruń - GKM Grudziądz typy

ZOOleszcz GKM Grudziądz ma na koncie tyle samo “oczek”. Grudziądzanie również czterokrotnie sięgali po triumfy, z kolei pięć razy musieli uznawać wyższość drużyn przeciwnych.

Ostatnie starcie tych dwóch ekip miało miejsce 8 maja 2022 roku w Grudziądzu. Wówczas kibice doświadczyli ogromnych emocji. Do samego końca toczyła się zaciekła walka o zwycięstwo, którą ostatecznie wygrali torunianie. Mecz zakończył się rezultatem 44:46.

A jak będzie tym razem? Podsuwamy wam GKM Grudziądz – Apator Toruń typy, że również w tym przypadku górą będzie drużyna z Grodu Kopernika. Torunian do zwycięstwa poprowadzić powinien Patryk Dudek, który jest bez wątpienia ważnym ogniwem tej ekipy. Z pewnością pomoże też atut toru.

Przeglądając oferty bukmacherów, warto również przestudiować kursy na bieg juniorski. Wiadomo, że młodzieżowcy są dość nieobliczalni, jednak mimo to stawiamy, że w tym przypadku drugi bieg zakończy się remisem 3:3.

Apator Toruń – GKM Grudziądz składy. Jakie zestawienia zostały awizowane?

Z odpowiednim wyprzedzeniem zgłoszone zostały Apator Toruń – GKM Grudziądz składy awizowane. Jakie zestawienia zasygnalizowały sztaby szkoleniowe tych dwóch drużyn? Można je zobaczyć poniżej.

ZOOleszcz GKM Grudziądz
1. Krzysztof Kasprzak
2. Kacper Warduliński
3. Frederik Jakobsen
4. Przemysław Pawlicki
5. zastępstwo zawodnika
6. Kacper Pludra
7. Wiktor Rafalski

For Nature Solutions Apator Toruń
9. Jack Holder
10. Robert Lambert
11. Paweł Przedpełski
12. zastępstwo zawodnika
13. Patryk Dudek
14. Denis Zieliński
15. Krzysztof Lewandowski

Apator Toruń – GKM Grudziądz transmisja. Gdzie i kiedy oglądać derbowe spotkanie?

Mecz Apatora Toruń z GKM-em Grudziądz będzie starciem w ramach 10. kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Tę konfrontację zaplanowano na 24 czerwca. Początek zmagań przewidziany został na godz. 20:30.

Mecz obejrzysz na Eleven Sports 1, ale nie tylko. Prowadzona będzie też Apator Toruń – GKM Grudziądz transmisja internetowa – na platformie Canal+ online.

FAQ

  • Kiedy mecz Apatora Toruń z GKM-em Grudziądz?

Spotkanie w ramach 10. kolejki PGE Ekstraligi odbędzie się w Toruniu w dniu 24 czerwca o godz. 20:30.

  • Gdzie obejrzeć mecz Apator – GKM?

Transmisja prowadzona będzie na Eleven Sports 1, a także na Canal+ online.

Zobacz też typy na ostrowsko-wrocławskie starcie i łódzko-krośnieńskie.

0 0 votes
Article Rating