Apator Toruń – Sparta Wrocław typy, zapowiedź i analiza

To już ostatnia kolejka PGE Ekstraligi 2022! Tym razem skupiamy się na tym, by w jak najlepszy sposób omówić Apator Toruń – Sparta Wrocław typy. Co wydarzy się w tym spotkaniu?

Znakomite typy bukmacherskie na mecz For Nature Solutions Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław (7.08.2022)

Uważnie przeanalizowaliśmy Apator Toruń – Sparta Wrocław kursy. Na pewno czeka nas interesujące widowisko. Uważamy, że faworytem tej konfrontacji są gospodarze i to właśnie oni powinni powiększyć swój dorobek punktowy o kolejne “oczka”.

Apator utrzyma czwarte miejsce?

Aktualnie For Nature Solutions Apator Toruń zajmuje w ligowej tabeli czwarte miejsce. Na koncie tej ekipy widnieje 17 punktów. Zespół z Grodu Kopernika siedmiokrotnie wygrywał, a poza tym sześciokrotnie okazywał się słabszy od drużyn przeciwnych.

Apator Toruń - Sparta Wrocław typy

Przygotowując Apator Toruń – Sparta Wrocław typy, wzięliśmy pod uwagę również to, że dotychczas wrocławianie zgromadzili 15 “oczek”. Sześć razy wygrali, raz zremisowali i sześciokrotnie musieli przełykać gorycz porażki. Sparta w ligowej tabeli zajmuje piąte miejsce.

Pierwszy pojedynek tych dwóch ekip miał bardzo jednostronny wymiar. Wówczas Betard Sparta Wrocław wygrała na domowym owalu aż 59:31. Przewidujemy, że tym razem torunianie wezmą rewanż i odnotują wygraną.

Skąd właśnie takie przeczucia? Uważamy, że Apator ma atut własnego toru, a poza tym może pochwalić się naprawdę interesującym składem. Nie jest to może drużyna na złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski, ale z pewnością u siebie śmiało może pokonać Spartę.

Z naszych analiz wynika, że ważnym ogniwem Apatora Toruń w tym spotkaniu powinien być Robert Lambert. Brytyjczyk to bez wątpienia solidny ekstraligowiec. Uważamy, że w tym pojedynku wykręci co najmniej 11 punktów. Taka zdobycz najpewniej by go zadowoliła, a na dodatek ucieszyłaby jego fanów.

Apator Toruń – Sparta Wrocław składy. Oto awizowane zestawienia

Oczywiście zaprezentowane zostały już Apator Toruń – Sparta Wrocław składy awizowane. W jakich zestawieniach mają pojechać obie ekipy?

Betard Sparta Wrocław:
1. Gleb Czugunow
2. Mateusz Panicz
3. Tai Woffinden
4. Zastępstwo zawodnika
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Michał Curzytek
8. Daniel Bewley

For Nature Solutions Apator Toruń:
9. Jack Holder
10. Robert Lambert
11. Paweł Przedpełski
12. Zastępstwo zawodnika
13. Patryk Dudek
14. Denis Zieliński
15. Krzysztof Lewandowski

Apator Toruń – Sparta Wrocław transmisja. Gdzie obejrzeć ten mecz?

Pojedynek Apatora Toruń ze Spartą Wrocław zaplanowany został na 7 sierpnia 2022 roku. Początek żużlowych zmagań na toruńskiej Motoarenie nastąpi o godzinie 16:30.

Co istotne, prowadzona będzie Apator Toruń – Sparta Wrocław transmisja. Bezpośredni przekaz z tego spotkania znajdziesz na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie obejrzeć spotkanie Apatora ze Spartą?

Transmisję znajdziesz na Canal+ Sport 5, a także na platformie Canal+ online.

  • Gdzie najlepsze typy na ten pojedynek?

Zostały one zaprezentowane w tym tekście.

Zobacz też typy na mecze w Landshut i Gdańsku.