Apator Toruń – Unia Leszno typy, transmisja i analiza

To może być najbardziej elektryzujący mecz w ramach dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi. 19 czerwca o 19:15 For Nature Solutions Apator podejmie Fogo Unię Leszno. Motoarena może kipieć od emocji!

Zobacz dobre typy na mecz For Nature Solutions Apator Toruń – Fogo Unia Leszno (19.06.2022)

Tradycyjnie serwujemy godne uwagi Apator Toruń – Unia Leszno typy. Naszym zdaniem ten mecz zakończy się triumfem gospodarzy – jednym z ojców tego sukcesu powinien być Patryk Dudek.

Apator zwycięski, Dudek liderem?

Zanim zaprezentujemy Apator Toruń – Unia Leszno typy, koniecznie musimy przeanalizować aktualną sytuację w tabeli PGE Ekstraligi 2022. Jak obie ekipy radziły sobie w dotychczas rozegranych spotkaniach? Zdecydowanie więcej powodów do radości po ośmiu pojedynkach ma Fogo Unia Leszno.

Apator Toruń - Unia Leszno typy

Leszczyńskie “Byki” w zestawieniu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej znajdują się na drugim miejscu. Dotychczas ta ekipa zgromadziła 12 “oczek”. Na ten dorobek złożyło się sześć zwycięstw, a także dwa mecze przegrane.

Jeżeli chodzi o For Nature Solutions Apator Toruń, to w tym przypadku sprawa wygląda znacznie gorzej. Torunianie mają sześć punktów i znajdują się w tabeli PGE Ekstraligi na drugim miejscu, ale od końca. Póki co trzy razy wygrali i aż pięciokrotnie musieli uznawać wyższość drużyny przeciwnej.

W poprzedni starciu tych dwóch ekip Unia Leszno wygrała tylko 47:43. Apator postawił więc bardzo twarde warunki. Podczas meczu na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie liderem Unii był Janusz Kołodziej (14 punktów), a po przeciwnej stronie barykady najlepiej wypadł Robert Lambert (13).

A jak będzie tym razem? Spojrzeliśmy na Apator Toruń – Unia Leszno kursy i podpowiadamy wam, by postawić na sukces gospodarzy. Torunianie powinni wygrać to spotkanie, jeżeli chcą się liczyć w walce o wyższe cele.  Pomóc powinien im w tym atut domowej nawierzchni.

Przeczuwamy, że solidne zawody w barwach klubu z Grodu Kopernika zaliczy Patryk Dudek. Uważamy, że odpowiednio wykorzysta on znajomość toruńskiej nawierzchni i wykręci przynajmniej 11 punktów.

Apator Toruń – Unia Leszno składy. Kto pojedzie w tym meczu?

Z odpowiednim wyprzedzeniem sztaby szkoleniowe przedstawiły awizowane zestawienia. Jak prezentują się te Apator Toruń – Unia Leszno składy? Oto one:

For Nature Solutions Apator Toruń:
9. Jack Holder
10. Robert Lambert
11. Paweł Przedpełski
12. zastępstwo zawodnika
13. Patryk Dudek
14. Denis Zieliński
15. Krzysztof Lewandowski

Fogo Unia Leszno:
1. Jason Doyle
2. Piotr Pawlicki
3. Jaimon Lidsey
4. Maksym Borowiak
5. David Bellego
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

Apator Toruń – Unia Leszno transmisja. Kiedy i o której?

Konfrontacja Apatora Toruń z Unią Leszno na Motoarenie została zaplanowana na 19 czerwca. Początek zmagań przewidziano na godzinę 19:15.

Oczywiście prowadzona będzie Apator Toruń – Unia Leszno transmisja. To spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie oglądać spotkanie Apator – Unia?

Na Canal+ Sport 5 i Canal + online.

  • Kiedy mecz Apatora z Unią?

Odbędzie się on 19 czerwca o godz. 19:15.

Mamy też typy na mecz Polonii z Wilkami.

0 0 votes
Article Rating