Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa typy, transmisja i zapowiedź

Czas na następne emocje w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Ciekawie powinno być m.in. w Toruniu – mamy już Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa typy.

Wyborne typy na mecz For Nature Solutions Apator Toruń – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (3.06.2022)

Spoglądamy na Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa kursy. Co przykuwa uwagę?

Wygrana Apatora Toruń

Przed tym spotkaniem wręcz trzeba spojrzeć na tabelę PGE Ekstraligi. To może okazać się przydatne dla tych, którzy chcą pokusić się o własne Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa typy. Okazuje się, że do tej pory lepiej wypadała ekipa z Częstochowy.

Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa

Zielona-energia.com Włókniarz ma na swoim koncie sześć punktów. Częstochowianie trzykrotnie wygrywali i trzykrotnie musieli uznawać wyższość drużyn przeciwnych. Ze wspomnianym dorobkiem ekipa spod Jasnej Góry zajmuje w tabeli PGE Ekstraligi czwartą lokatę.

For Nature Solutions Apator Toruń w tym samym zestawieniu zajmuje szóste miejsce. Póki co zespół z grodu Kopernika dwukrotnie wygrywał i czterokrotnie przełykał gorycz porażki. Zgromadził więc tylko cztery punkty. Nie jest to bez wątpienia zbyt imponujący rezultat.

W zeszłej kolejce PGE Ekstraligi ekipa z Torunia stoczyła bardzo zacięty pojedynek z Fogo Unią Leszno. Finalnie torunianie przegrali na wyjeździe 43:47. Włókniarz Częstochowa natomiast zaprezentował wielką klasę, pokonując u siebie ZOOleszcz GKM Grudziądz aż 65:25.

Co wydarzy się tym razem? Spodziewamy się triumfu gospodarzy. Częstochowscy żużlowcy na pewno będą chcieli postawić twarde warunki, jednak mimo to zakładamy, że komplet punktów zostanie Toruniu. Atut domowej nawierzchni powinien być kluczem do sukcesu.

Przewidujemy poza tym, że liderem Włókniarza będzie Leon Madsen. Ten zawodnik jest w świetnej formie, o czym świadczą choćby jego występy w Grand Prix, gdzie ma niewielką stratę do lidera cyklu Bartosza Zmarzlika. Duńczyk lubi jeździć na Motoarenie, co sprawia, że w ciemno wpisalibyśmy mu co najmniej 11 punktów.

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa składy. Kto pojedzie w tym spotkaniu?

Z odpowiednim wyprzedzeniem poznaliśmy Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa składy awizowane. W jakich zestawieniach pojadą obie ekipy?

For Nature Solutions Apator Toruń:
9. Paweł Przedpełski
10. Robert Lambert
11. Patryk Dudek
12. Z/Z
13. Jack Holder
14. Denis Zieliński
15. Krzysztof Lewandowski

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Bartosz Smektała
3. Fredrik Lindgren
4. Jonas Jeppesen
5. Kacper Woryna
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa transmisja. Gdzie, kiedy i o której oglądać mecz?

Starcie w ramach 7. kolejki PGE Ekstraligi For Nature Solutions Apator Toruń – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zaplanowane zostało na 3 czerwca. Początek ścigania o 20:30.

Oczywiście prowadzona będzie Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa transmisja. Spotkanie obejrzysz na Eleven Sports 1, a także za pośrednictwem platformy Canal+ online.

FAQ

  • Kto faworytem spotkania w Toruniu?

Uważamy, że są nim gospodarze – Apator Toruń.

  • Gdzie najlepsze typy na ten mecz?

Zostały one zawarte w naszym tekście.

Zobacz też typy na gorzowsko-ostrowskie starcie.

0 0 votes
Article Rating