Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin typy, transmisja i analiza

Przed nami następne emocje w ramach PGE Ekstraligi. Beniaminek rozgrywek stanie przed kolejnym poważnym wyzwaniem.

Atrakcyjne typy na mecz Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin (20.05.2022)

Bez wątpienia faworytem tego pojedynku jest aktualny wicemistrz Polski. Oto nasze Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin typy.

Beniaminek dostanie kolejny cios?

Zgoła odmienne nastroje panują w zespołach z Ostrowa Wielkopolskiego i Lublina. Motor to aktualny lider rozgrywek PGE Ekstraligi 2022. Ten zespół sprawuje się bardzo dobrze. Do tej pory wywalczył komplet pięciu zwycięstw.

arged malesa ostrów - motor lublin

Ostrowianie też mają komplet, ale porażek. Arged Malesa zamyka ligową tabelę. Czeka nas zatem pojedynek drużyn z dwóch krańców zestawienia najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. To sprawia, że nietrudno wskazać faworyta – nasze Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin typy wskazują na triumf lubelskich “Koziołków”.

Motor jest zdecydowanie mocniejszą ekipą. Nie tylko na papierze, ale również w praktyce. Właśnie dlatego zakładamy, że lubelska ekipa wygra w Ostrowie przynajmniej 15 punktami. Wydaje się, że zwycięstwo będzie naprawdę okazałe.

Tym bardziej, że Arged Malesa Ostrów straciła ważne ogniwo w postaci Grzegorza Walaska. Doświadczony zawodnik doznał kontuzji i musi odpocząć od speedwaya. W Motorze Lublin sytuacja kadrowa się polepsza. Do zdrowia wracają Mikkel Michelsen oraz Dominik Kubera. To bez wątpienia świetna wiadomość dla fanów “Koziołków”.

Arged Malesa Ostrów zalicza bardzo bolesne zderzenie z rozgrywkami PGE Ekstraligi 2022, ale tego zasadniczo trzeba było się spodziewać. Klubowi działacze nie dokonali przed sezonem poważniejszych wzmocnień, co sprawiało, że jeszcze przed startem rozgrywek wiele osób skazywało ostrowian na spadek. Bukmacherzy też mieli to na uwadze, co przełożyło się na Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin kursy.

Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin składy. Oto awizowane zestawienia

Jak wyglądają Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin składy awizowane? Poniżej zestawienia, które zostały zgłoszone przez przedstawicieli klubów z Ostrowa Wielkopolskiego i Lublina.

Awizowane składy:

Arged Malesa Ostrów:
9. Oliver Berntzon
10. Tomasz Gapiński
11. Grzegorz Walasek
12. Mateusz Błażykowski
13. Chris Holder
14. Jakub Krawczyk
15. Sebastian Szostak

Motor Lublin:
1. Mikkel Michelsen
2. Fraser Bowes
3. Jarosław Hampel
4. Maksym Drabik
5. Z/Z
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Cierniak

Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin transmisja. Kiedy, gdzie i o której obejrzeć mecz?

Spotkanie ekip z Ostrowa Wielkopolskiego i Lublina zostało przewidziane na 20 maja (piątek). Początek rywalizacji o godzinie 18:00. Sędzią będzie Michał Sasień, a komisarzem toru – Jacek Krzyżaniak.

Tradycyjnie dostępna będzie Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin transmisja. Spotkanie obejrzysz na Eleven Sports 1, a także na platformie Canal+ online.

FAQ

  • Która drużyna jest faworytem?

Za faworyta niewątpliwie uznać należy Motor Lublin.

  • Kiedy mecz Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin?

To spotkanie zaplanowano na 20 maja. Początek o 18:00.

Zobacz też typy na mecz Włókniarza z GKM-em.

0 0 votes
Article Rating