Arged Malesa Ostrów – Sparta Wrocław typy, transmisja i zapowiedź

Beniaminek PGE Ekstraligi przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem ostrowianie podejmą aktualnego Drużynowego Mistrza Polski. Przed tym pojedynkiem przedstawiamy nasze Arged Malesa Ostrów –  Sparta Wrocław typy. 

Mamy świetne typy na spotkanie Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław (24.06.2022)

Czy “czerwona latarnia” tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zaliczy kolejną porażkę w tym sezonie? Rzućmy okiem na najlepsze Arged Malesa Ostrów – Sparta Wrocław typy.

Beniaminek znów zaliczy porażkę?

Arged Malesa Ostrów na razie jest dostarczycielem punktów dla innych ekip startujących w PGE Ekstralidze 2022. Tak naprawdę niewiele wskazuje na to, by coś miało się w tej materii zmienić. Słabą formę ostrowian trzeba mieć na uwadze, spoglądając na Arged Malesa Ostrów – Sparta Wrocław kursy.

Arged Malesa Ostrów - Sparta Wrocław typy

Sytuacja w tabeli jest bardzo bolesna dla ostrowskich kibiców. Ich ukochany klub ma na koncie aż dziewięć porażek i zero zwycięstw czy też remisów. Drużyna znajduje się na autostradzie do spadku. Chyba tylko cud jest w stanie ustrzec ostrowian przed degradacją.

Tym razem zmierzą się z Drużynowym Mistrzem Polski. Betard Sparta Wrocław w zeszłym sezonie jechała fenomenalnie, ale w tym już taka mocna nie jest. To głównie za sprawą zawieszenia Artioma Łaguty, który był motorem napędowym tego zespołu. Aktualnie wrocławianie zajmują w tabeli przedostatnie miejsce. Na koncie mają 7 “oczek” (3 wygrane, remis i 5 porażek).

Mimo wszystko nie wydaje się, by Sparta Wrocław mogła potknąć się na terenie outsidera rozgrywek. Mistrzowie Polski powinni wygrać w Ostrowie. Przewidujemy jednak, że Arged Malesa się postawi i to wcale nie będzie spacerek dla przyjezdnej ekipy.

Kto poprowadzi Spartę do zwycięstwa? Przypuszczamy, że mocnym ogniwem tek ekipy będzie Maciej Janowski. “Magic” poniżej pewnego poziomu nie schodzi i właśnie dlatego stawiamy, że również tym razem wyróżni się w barwach wrocławskiego zespołu, zdobywając przynajmniej 12 punktów.

Arged Malesa Ostrów – Sparta Wrocław składy. Jakie zestawienia awizowały oba kluby?

Przed spotkaniem w Ostrowie Wielkopolskim bezsprzecznie należy przeanalizować awizowane Arged Malesa Ostrów – Sparta Wrocław składy. Takie zestawienia zgłosiły sztaby:

Betard Sparta Wrocław:
1. Gleb Czugunow
2. Mateusz Panicz
3. Tai Woffinden
4. Zastępstwo zawodnika
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Michał Curzytek

Arged Malesa Ostrów:
9. Tomasz Gapiński
10. Oliver Berntzon
11. Kacper Grzelak
12. Grzegorz Walasek
13. Chris Holder
14. Sebastian Szostak
15. Jakub Krawczyk

Arged Malesa Ostrów – Sparta Wrocław transmisja: gdzie obejrzeć mecz?

Spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się 24 czerwca o godzinie 18:00.

Gdzie pojawi się Arged Malesa Ostrów – Sparta Wrocław transmisja? Przekaz “na żywo” śledzić będzie można na antenie Eleven Sports, ale również za pośrednictwem Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu w Ostrowie Wlkp.?

Pojawi się ona na Eleven Sports 1 i Canal+ online.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Za faworyta uznać należy aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski, a więc ekipę Betard Sparty Wrocław.

0 0 votes
Article Rating