Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno typy, transmisja i przegląd meczu

Czy beniaminek PGE Ekstraligi nareszcie zapunktuje? Łatwo o to nie będzie, bo tym razem do Ostrowa Wielkopolskiego zawita utytułowany klub z Leszna. Przejrzeliśmy Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno kursy.

Wyborne typy na mecz Arged Malesa Ostrów – Fogo Unia Leszno (3.07.2022)

Poniżej prezentujemy Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno typy. Wydaje się, że drużyna gospodarzy po raz kolejny w tym sezonie skazana jest na porażkę. Leszczyńskie “Byki” powinny powiększyć swój dotychczasowy dorobek punktowy.

Beniaminek się postawi, ale znów przegra?

0 punktów w dziesięciu meczach – fatalnie w bieżącym sezonie PGE Ekstraligi spisuje się Arged Malesa Ostrów. Beniaminek najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zaliczył brutalne zderzenie z tą ligą i jest już praktycznie pewny spadku. Ostrowianie stanowią jedynie tło dla pozostałych ekip.

Arged Malesa Ostrów - Unia Leszno typy

Fogo Unia Leszno w ekstraligowym zestawieniu znajduje się na czwartej lokacie. Póki co “Byki” sześciokrotnie wygrywały, a ponadto cztery razy musiały uznawać wyższość rywali. Unia ma trochę problemów kadrowych. Mają one związek m.in. z kontuzją Piotra Pawlickiego.

Pierwszy mecz tych dwóch ekip w sezonie 2022 odbył się 29 kwietnia na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Wtedy Unia nie miała większych problemów z odnotowaniem zwycięstwa 56:34. W szeregach “Byków” prym wiedli m.in. Janusz Kołodziej, Jason Doyle, Jaimon Lidsey czy Piotr Pawlicki.

Wydaje się, że również i tym razem wygrać powinna Unia. Przeczuwamy, że podrażnieni ostrowianie mogą się postawić, jednak mimo wszystko to raczej leszczynianie cieszyć się będą z kolejnego zwycięstwa w PGE Ekstralidze 2022. Takie Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno typy bez wątpienia mają sens, co wyraźnie sugeruje choćby sama tabela.

Ostrowscy kibice z pewnością będą liczyć na dobrą postawę m.in. Olivera Berntzona. Szwed ostatnio wywalczył mistrzostwo Szwecji, co może napawać ostrowian sporym optymizmem. Przeczuwamy, że tym razem zapisze na swoim koncie co najmniej 9 punktów.

Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno składy. Oto zestawienia na mecz w Ostrowie Wlkp.

Kto pojedzie w meczu w Ostrowie Wielkopolskim? Oto Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno składy awizowane:

Fogo Unia Leszno:
1. Jason Doyle
2. Piotr Pawlicki
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Janusz Kołodziej
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

Arged Malesa Ostrów:
9. Tomasz Gapiński
10. Grzegorz Walasek
11. Filip Hjelmland
12. Oliver Berntzon
13. Chris Holder
14. Kacper Grzelak
15. Jakub Krawczyk

Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno transmisja. Gdzie obejrzeć ten mecz?

Starcie Arged Malesy Ostrów z Fogo Unią Leszno zaplanowane zostało na 3 lipca. Początek zmagań przewidziano na godzinę 19:15.

Gdzie dostępna będzie Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno transmisja? Znajdziesz ją na Canal+ Sport 5, a także Canal+ online.

FAQ

  • Kiedy mecz Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno?

Spotkanie zaplanowane zostało na 3 lipca 2022 roku. Początek o 19:15.

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy pojedynek Unia – Arged Malesa?

Leszczynianie wygrali 56:34.