GKM Grudziądz – Apator Toruń typy, transmisja i analiza

Mecz w Grudziądzu zwieńczy piątą kolejkę PGE Ekstraligi. Poniżej prezentujemy godne uwagi GKM Grudziądz – Apator Toruń typy.

Świetne typy na mecz ZOOleszcz GKM Grudziądz – For Nature Solutions Apator Toruń (8.05.2022)

Starcie grudziądzko-toruńskie zapowiada się fenomenalnie. Rzućmy okiem na GKM Grudziądz – Apator Toruń kursy.

Wyżej stoją notowania GKM-u

ZOOleszcz GKM Grudziądz do tej pory wywalczył cztery punkty. Grudziądzanie dwukrotnie wygrali, a ponadto ponieśli dwie porażki. Te wyniki sprawiają, że w tabeli PGE Ekstraligi 2022 znajdują się na piątym miejscu. Jeżeli chodzi natomiast o For Nature Solutions Apator Toruń, to ta drużyna ma dwa “oczka” – raz wygrała, a trzykrotnie musiała uznawać wyższość przeciwników.

GKM Grudziądz - Apator Toruń

GKM Grudziądz do tej pory odjechał dwa mecze na domowym owalu. Raz wygrał, a raz przegrał. Triumf 49:41 nad Betard Spartą Wrocław sprawia jednak, że zdecydowaliśmy się na GKM Grudziądz – Apator Toruń typy, że grudziądzcy żużlowcy odnotują zwycięstwo również tym razem. W starciu z wrocławianami wyraźnie pokazali, że na domowym obiekcie potrafią być bardzo groźni dla rywali.

Torunianie natomiast są w totalnym dołku. Wygrali tylko ze słabą Arged Malesą Ostrów (55:35), na dodatek na domowym owalu. Drużyna z Grodu Kopernika słabo weszła w sezon, o czym świadczy jej aktualna pozycja w tabeli – torunianie zajmują dopiero siódme, a więc przedostatnie miejsce.

Apator jedzie słabo, ale mimo to przewidujemy, że w starciu w Grudziądzu tanio skóry nie sprzeda. Toruński team powinien postawić twarde warunki. Zakładamy, że gospodarze wygrają maksymalnie ośmioma “oczkami”. Pokaźniejszy triumf miejscowych byłby niemałym zaskoczeniem.

GKM Grudziądz – Apator Toruń składy. Tak prezentują się zestawienia

Przedstawiciele obu ekip ogłosili GKM Grudziądz – Apator Toruń składy awizowane. W jakich zestawieniach pojadą obie ekipy? Przeanalizujmy zgłoszone składy:

For Nature Solutions Apator Toruń
1. Patryk Dudek
2. Robert Lambert
3. Paweł Przedpełski
4. Zastępstwo zawodnika
5. Jack Holder
6. Krzysztof Lewandowski
7. Karol Żupiński

ZOOleszcz GKM Grudziądz
9. Przemysław Pawlicki
10. Krzysztof Kasprzak
11. Frederik Jakobsen
12. Zastępstwo zawodnika
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra

GKM Grudziądz – Apator Toruń transmisja. Kiedy, o której i gdzie oglądać spotkanie?

Starcia ekip z Grudziądza i Torunia niemal zawsze dostarczają niemałych emocji. Przewidujemy, że tym razem będzie podobnie. Pojedynek GKM – Apator zaplanowano na 8 maja 2022 roku. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 19:15.

Wszystkie mecze PGE Ekstraligi są transmitowane. Tym razem GKM Grudziądz – Apator Toruń transmisja dostępna będzie na platformie Canal+ online, ale i w telewizji – spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 5.

FAQ

  • Kiedy mecz GKM Grudziądz – Apator Toruń?

Spotkanie odbędzie się 8 maja o godzinie 19:15. To mecz w ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi.

  • Gdzie dostępna będzie transmisja ze spotkania w Grudziądzu?

Transmisja pojawi się na Canal+ Sport 5. Mecz zobaczysz także za pośrednictwem platformy Canal+ online.

4 2 votes
Article Rating