GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów typy, transmisja i składy

Faza zasadnicza PGE Ekstraligi 2022 powoli przechodzi do historii. Przed nami ostatnia kolejka tego sezonu. W niniejszym tekście przedstawimy GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów typy.

Świetne typy bukmacherskie na mecz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów (5.08.2022)

Specjalnie z myślą o was przeanalizowaliśmy GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów kursy. Jednocześnie wykreowały się pewne przewidywania w kontekście tego pojedynku. Jakie są nasze przeczucia?

GKM odprawi z kwitkiem spadkowicza?

Ten mecz będzie już tylko pojedynkiem o “pietruszkę”. Obie ekipy znają swoje miejsce w szeregu, obie nie zdołały przedostać się do sześciozespołowej fazy play-off. Po 14. kolejce zawodnicy ZOOleszcz GKM-u i Arged Malesy rozpoczną więc wakacje.

GKM Grudziądz - Arged Malesa Ostrów typy

ZOOleszcz GKM Grudziądz przed tym pojedynkiem znajduje się w tabeli na miejscu siódmym. Do tej pory grudziądzanie zapisali na swoim koncie dziewięć punktów. Grudziądzki zespół czterokrotnie wygrywał, a poza tym dziewięć razy musiał uznawać wyższość przeciwników.

Jeżeli chodzi o Arged Malesę Ostrów, to ta drużyna zanotowała niezwykle brutalne zderzenie z najwyższą klasą rozgrywkową. Beniaminek PGE Ekstraligi totalnie nie odnalazł się w tych realiach i przegrał wszystkie dotychczasowe mecze. Już od jakiegoś czasu jest jasne, że Ostrovia w przyszłym roku pojedzie w pierwszej lidze.

Jakim rezultatem zakończy się to ostatnie grudziądzko-ostrowskie starcie? Przewidujemy zwycięstwo gospodarzy. Uważamy, że takie GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów typy mają sens z uwagi na to, że grudziądzanie w tym sezonie spisywali się lepiej, a poza tym będą mogli skorzystać z atutu własnego toru.

Dość solidnym ogniwem miejscowych powinien być Frederik Jakobsen. Duńczyk bez wątpienia ma spory potencjał, co pokazał w tym sezonie już niejednokrotnie. Na pewno nie można powiedzieć, że nie sprostał ekstraligowemu wyzwaniu. Jechał dość solidnie i teraz powinien wywalczyć co najmniej 10 punktów.

GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów składy. Oto awizowane zestawienia

Zastanawiasz się, jak wyglądają GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów składy awizowane? Oczywiście zostały one zgłoszone z odpowiednim wyprzedzeniem. Przeanalizujmy…

Arged Malesa Ostrów:
1. Oliver Berntzon
2. Grzegorz Walasek
3. Tomasz Gapiński
4. Matias Nielsen
5. Chris Holder
6. Jakub Krawczyk
7. Kacper Grzelak

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
9. Przemysław Pawlicki
10. Krzysztof Kasprzak
11. Frederik Jakobsen
12. Zastępstwo zawodnika
13. Kacper Warduliński
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra

GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów transmisja. Gdzie można będzie obejrzeć ten mecz?

Spotkanie GKM-u Grudziądz z Arged Malesą Ostrów zaplanowane zostało na 5 sierpnia. Początek sportowej rywalizacji przewidziano na godzinę 20:30.

Wiadomo też, że GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1. Bezpośredni przekaz live znajdziesz też na Canal+ online i WP Pilot.

FAQ

  • Gdzie oglądać mecz GKM – Arged Malesa?

Transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1, Canal+ online, a także WP Pilot.

  • Gdzie najlepsze typy na to spotkanie?

Zostały one zawarte w tym tekście.