GKM Grudziądz – Unia Leszno typy, transmisja i analiza

Emocji w rozgrywkach PGE Ekstraligi absolutnie nie brakuje. Przed nami kolejne zmagania, przed którymi przedstawiamy świetne GKM Grudziądz – Unia Leszno typy.

Atrakcyjne typy na mecz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno (5.06.2022)

Przejrzeliśmy GKM Grudziądz – Unia Leszno kursy. Co przykuwa uwagę w największym stopniu?

“Byki” nie dadzą rady?

Przygotowując GKM Grudziądz – Unia Leszno typy, przyjrzeliśmy się m.in. aktualnej sytuacji w tabeli. Zdecydowanie lepiej dotychczas sprawowała się drużyna z Leszna. Ma ona na swoim koncie 10 punktów. Na ten dorobek złożyło się pięć zwycięstw i zaledwie jedna porażka. Wygląda to imponująco.

GKM Grudziądz - Unia Leszno

Fogo Unia Leszno ze wspomnianym dorobkiem znajduje się na pozycji wicelidera tabeli PGE Ekstraligi. ZOOleszcz GKM Grudziądz natomiast w zestawieniu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zajmuje przedostatnią lokatę. Póki co grudziądzanie dwukrotnie wygrali i ponieśli cztery porażki.

W zeszłej kolejce osłabiony GKM Grudziądz przegrał w Częstochowie aż 25:65. Unia Leszno okazała się natomiast minimalnie lepsza od For Nature Solutions Apatora Toruń. “Byki” wygrały to spotkanie 47:43.

Tabela teoretycznie może sugerować, że tym razem również zwyciężyć powinna Fogo Unia Leszno. Wydaje się jednak, że GKM może zaskoczyć. Tym bardziej, że po problemach zdrowotnych do akcji wraca Nicki Pedersen. Doświadczony Duńczyk powinien pomóc grudziądzkiemu zespołowi w odnotowaniu bardzo ważnego triumfu.

Co jeszcze przewidujemy przed tym spotkaniem? Przeczuwamy, że solidnie w zespole z Grudziądza pojedzie Przemysław Pawlicki, który zapisze przy swoim nazwisku minimum sześć punktów. To właśnie jego wynik może okazać się decydujący.

GKM Grudziądz – Unia Leszno składy. Jakie zestawienia awizowały obie ekipy?

Mecz ZOOleszcz GKM-u Grudziądz z Fogo Unią Leszno poprowadzi sędzia Michał Sasień. Komisarzem toru został Tomasz Walczak, a komisarzem technicznym – Błażej Demski. Wiemy też, jak wyglądają GKM Grudziądz – Unia Leszno składy awizowane. Można je przeanalizować poniżej.

Fogo Unia Leszno:
1. Jason Doyle
2. Janusz Kołodziej
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Piotr Pawlicki
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
9. Przemysław Pawlicki
10. Krzysztof Kasprzak
11. Frederik Jakobsen
12. Zastępstwo zawodnika
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra

GKM Grudziądz – Unia Leszno transmisja. Gdzie, kiedy i o której obejrzeć ten pojedynek?

Pojedynek GKM-u Grudziądz z Unią Leszno to mecz w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi. Został on zaplanowany na 5 czerwca 2022 roku. Początek ścigania o godzinie 16:30.

Gdzie będzie można obejrzeć mecz? GKM Grudziądz – Unia Leszno transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5. Spotkanie będziesz mógł śledzić również za pośrednictwem platformy Canal+ online.

FAQ

  • Kiedy odbędzie się mecz GKM Grudziądz – Unia Leszno?

Spotkanie w Grudziądzu zaplanowane zostało na 5 czerwca 2022 roku, początek o 16:30.

  • Czy Nicki Pedersen pojedzie w meczu GKM – Unia?

Tak, Duńczyk wraca po kontuzji i znalazł się w awizowanym składzie.

0 0 votes
Article Rating