Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów typy, przegląd meczu i transmisja

Zanosi się na bardzo jednostronny mecz w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Motor Lublin nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem beniaminka najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej Arged Malesy Ostrów.

Atrakcyjne typy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów (17.06.2022)

Mamy dla was bardzo dobre i godne uwagi Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów typy. Faworyt tego spotkania jest ewidentny – to oczywiście drużyna, która w zeszłym roku sięgnęła po Drużynowe Wicemistrzostwo Polski.

Szykuje się spacerek Motoru

Beniaminek z Ostrowa Wielkopolskiego zalicza bardzo bolesne zderzenie z najwyższą polską klasą rozgrywkową. Ten zespół w ośmiu spotkaniach nie zdobył ani jednego punktu i zamyka zestawienie PGE Ekstraligi. Nie można więc pokusić się o inne Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów typy, jak tylko wyraźna porażka gości.

Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów typy

Arged Malesa Ostrów to “czerwona latarnia” tabeli PGE Ekstraligi, natomiast Motor Lublin jest liderem tego zestawienia. Lublinianie od początku sezonu prezentują wyborną formę. Nie ponieśli jeszcze ani jednej porażki. Siedmiokrotnie wygrywali i raz podzielili się punktami. Obecnie mają 16 “oczek”.

Forma Motoru bezsprzecznie robi ogromne wrażenie. Jest praktycznie pewne, że “Koziołki” wygrają mecz z Arged Malesą Ostrów. Uważamy, że będzie to bardzo pokaźne zwycięstwo – w granicach co najmniej 22-punktowej różnicy. Motor jest w tym sezonie bardzo mocny, a domowy owal powinien pomóc w odniesieniu przekonującego triumfu.

Jednym z liderów Motoru powinien być Jarosław Hampel. To bardzo doświadczony zawodnik, który potrafi skutecznie walczyć z każdym rywalem. Stawiamy, że tym razem wykręci co najmniej 11 punktów.

Warto przypomnieć, że w poprzednim starciu tych dwóch ekip, które odbyło się 20 maja w Ostrowie Wielkopolskim, górą był Motor Lublin. “Koziołki” triumfowały wtedy 55:35. O tym też trzeba pamiętać, gdy patrzy się na Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów kursy

Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów składy. Kto pojedzie w tym spotkaniu?

Przed starciem w Lublinie warto zapoznać się z tym, jakie Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów składy zgłosili przedstawiciele obu ekip. Oto one:

Arged Malesa Ostrów:
1. Tomasz Gapiński
2. Oliver Berntzon
3. Grzegorz Walasek
4. Matias Nielsen
5. Chris Holder
6. Jakub Krawczyk
7. Sebastian Szostak

Motor Lublin:
9. Jarosław Hampel
10. Zastępstwo zawodnika
11. Maksym Drabik
12. Fraser Bowes
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Mateusz Cierniak

Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

Motor Lublin podejmie Arged Malesę Ostrów w dniu 17 czerwca 2022 roku. Początek tego pojedynku przewidziany został na godzinę 18:00.

Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1 i Canal+ online, a także na platformie WP Pilot.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Arged Malesy Ostrów z Motorem Lublin?

Motor wygrał wówczas 55:35.

  • Gdzie obejrzeć mecz Motor – Arged Malesa?

Na Eleven Sports 1, Canal+ online lub WP Pilot.

Zobacz też typy na mecz GKM-u z Włókniarzem.