Motor Lublin – Sparta Wrocław typy, składy i transmisja

Pora na hit PGE Ekstraligi! Ekipa Motoru Lublin, która do tej pory nie zaznała goryczy porażki, podejmie w nim zespół Betard Sparty Wrocław. 

Sprawdź bardzo dobre typy na mecz Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław (5.06.2022)

Pojedynek w Lublinie zapowiada się bardzo interesująco – zmierzą się bowiem aktualny wicemistrz i mistrz Polski. Oto nasze Motor Lublin – Sparta Wrocław typy.

Motor Lublin podtrzyma świetną passę

Ci, którzy myśleli, że zawieszenie Grigorija Łaguty mocno osłabi siłę rażenia Motoru Lublin, bardzo mocno się mylili. Ekipa z Lublina od początku sezonu prezentuje się wybornie. Do tej pory odnotowała komplet sześciu zwycięstw. Z dorobkiem dwunastu punktów znajduje się na fotelu lidera najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Jest postrachem dla każdego przeciwnika!

Motor Lublin - Sparta Wrocław

Betard Sparta Wrocław broni tytułu Drużynowego Mistrza Polski. W zeszłym roku w finale pokonała właśnie Motor Lublin. Obecnie wrocławianom idzie słabiej niż w 2021. Tutaj akurat widoczny jest brak Artioma Łaguty. Mimo wszystko przeczuwamy, że pojedynek w Lublinie dostarczy ogromu wrażeń.

Sparta aktualnie zajmuje w tabeli piąte miejsce. Póki co zdobyła sześć “oczek”. Na ten dorobek złożyły się trzy zwycięstwa i tyle samo porażek. Wrocławianie na pewno mają o czym myśleć. Z pewnością władze klubu oczekują lepszych rezultatów.

W zeszłej kolejce Sparta Wrocław stoczyła zacięty pojedynek ze Stalą Gorzów. Finalnie wrocławianie wygrali u siebie 46:44. Jeżeli chodzi natomiast o Motor Lublin, to ta ekipa bez najmniejszego kłopotu pokonała na wyjeździe Arged Malesę Ostrów 55:35.

Przewidujemy, że również tym razem Motor zwycięży. Takie Motor Lublin – Sparta Wrocław typy bez wątpienia mają sens, jeżeli weźmiemy pod uwagę dotychczasowe wyniki obu ekip i to, że lublinianie pojadą u siebie.

Przeglądając Motor Lublin – Sparta Wrocław kursy, zerknij na bieg juniorski. Uważamy, że w drugim biegu gospodarze wygrają podwójnie. Motor ma silnych juniorów, stąd też takie przewidywania.

Motor Lublin – Sparta Wrocław składy – oto one!

Spotkanie Motoru ze Spartą zapowiada się bardzo interesująco. Jak wyglądają Motor Lublin – Sparta Wrocław składy? Rzućmy okiem:

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Daniel Bewley
3. Gleb Czugunow
4. Zastępstwo zawodnika
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Michał Curzytek

Motor Lublin:
9. Jarosław Hampel
10. Fraser Bowes
11. Maksym Drabik
12. Zastępstwo zawodnika
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Mateusz Cierniak

Motor Lublin – Sparta Wrocław transmisja. Gdzie oglądać mecz?

Starcie Motoru Lublin i Betard Sparty Wrocław zamknie siódmą kolejkę PGE Ekstraligi. Zostało ono zaplanowane na 5 czerwca. Początek o 19:15.

A gdzie Motor Lublin – Sparta Wrocław transmisja? Dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i w internecie – na Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu w Lublinie?

Na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Kto jest faworytem?

Za faworyta uznać należy Motor Lublin.

0 0 votes
Article Rating