Motor Lublin – Unia Leszno typy, transmisja i składy

Czas na kolejne emocje w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Tym razem prezentujemy Motor Lublin – Unia Leszno typy.

Atrakcyjne typy na mecz Motor Lublin – Fogo Unia Leszno (6.05.2022)

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas naprawdę zacięte widowisko. Przewidujemy, że zakończy się ono zwycięstwem ekipy gospodarzy, a więc Motoru Lublin.

Motor Lublin faworytem, ale Unia powinna się postawić

Zanim spojrzysz na Motor Lublin – Unia Leszno kursy, warto przeanalizować sytuację w tabeli PGE Ekstraligi. Motor Lublin obecnie jest liderem tego zestawienia. Ta drużyna zapisała na swoim koncie komplet czterech zwycięstw. To jedyny zespół w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej, który jeszcze w tym sezonie nie stracił punktu.

motor lublin - unia leszno

Fogo Unia Leszno do tej pory też prezentowała się bardzo dobrze. Świadczy o tym fakt, że w tabeli PGE Ekstraligi 2022 zajmuje fotel wicelidera. Leszczynianie póki co trzykrotnie triumfowali, a poza tym raz zremisowali. Unia, podobnie jak Motor, w rozgrywkach 2022 nie przełknęła goryczy porażki. To zwiastuje kapitalne widowisko.

W zeszłej kolejce PGE Ekstraligi zespół Motoru Lublin stoczył emocjonujący pojedynek z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Ostatecznie “Koziołki” wygrały w Grodzie Kopernika 48:42. Fogo Unia Leszno natomiast bez większego kłopotu rozprawiła się z Arged Malesą Ostrów (56:34).

Przewidujemy, że Motor Lublin podtrzyma passę zwycięstw i pokona Unię Leszno. Takie Motor Lublin – Unia Leszno typy bez wątpienia mają sens, bo “Koziołki” to naprawdę mocny team. Łatwo gospodarze na pewno mieć nie będą, ale dwa punkty powinny zostać w Lublinie.

Zakładamy, że mocny cios miejscowi wyprowadzą już w wyścigu juniorskim. Powinien on się zakończyć wynikiem 5:1 dla Motoru. Co prawda formacja juniorska leszczyńskich “Byków” też prezentuje się nieźle, jednak przy Alejach Zygmuntowskich raczej nie zdoła przechytrzyć rywali podczas biegu 2.

Motor Lublin – Unia Leszno składy. Kto wystąpi w tym pojedynku?

Poznaliśmy już Motor Lublin – Unia Leszno składy awizowane. Jak prezentują się zestawienia obu ekip?

Fogo Unia Leszno
1. Jason Doyle
2. Janusz Kołodziej
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Piotr Pawlicki
6. Hubert Jabłoński
7. Damian Ratajczak

Motor Lublin
9. Jarosław Hampel
10. Fraser Bowes
11. Maksym Drabik
12. Zastępstwo zawodnika
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Mateusz Cierniak

Motor Lublin – Sparta Wrocław transmisja. Szczegółowe informacje

Mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław to pojedynek w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 20:30 (6 maja 2022).

W sieci dostępna będzie Motor Lublin – Sparta Wrocław transmisja. Obejrzysz ją między innymi na Canal+ online. Mecz zobaczysz też w telewizji, na kanale Eleven Sports 1.

FAQ

  • Kiedy mecz Motor Lublin – Unia Leszno?

Spotkanie zostało zaplanowane na 6 maja 2022 roku. Początek rywalizacji o godzinie 20:30.

  • Gdzie obejrzeć ten mecz?

Na platformie Canal+ online lub na Eleven Sports 1.

Sprawdź też typy na mecz ROW-u ze Startem.