Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów typy, transmisja i analiza

Piątą kolejkę PGE Ekstraligi czas zacząć! Na otwarcie czeka nas pojedynek na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Świetne typy na mecz Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów (6.05.2022)

Zanosi się na jednostronne widowisko. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Betard Sparta Wrocław.

Jednostronny mecz we Wrocławiu?

Przed spotkaniem we Wrocławiu warto rzucić okiem na dotychczasowe rezultaty osiągane przez obie ekipy. Betard Sparta Wrocław na inaugurację PGE Ekstraligi z łatwością pokonała u siebie drużynę For Nature Solutions Apatora Toruń 59:31.

sparta wrocław - arged malesa ostrów

Później wrocławianie przegrali w Grudziądzu 41:49, a poza tym zostali pokonani na Stadionie Olimpijskim przez Fogo Unię Leszno 44:46. W czwartej kolejce okazali się natomiast słabsi od Włókniarza Częstochowa – pod Jasną Górą przegrali 38:52.

Ostrowianie natomiast mają na swoim koncie komplet porażek. Beniaminek generalnie zalicza bolesne zderzenie z najwyższą polską klasą rozgrywkową, co warto mieć na uwadze, ustalając Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów typy. Najpierw ekipa z Ostrowa przegrała z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz 35:55, a później z takimi drużynami jak Apator Toruń (35:55), Włókniarz Częstochowa (24:30) oraz Unia Leszno (34:56).

Bez wątpienia inny wynik niż okazały triumf wrocławian będzie sporą niespodzianką. Przewidujemy, że gospodarze bardzo mocno wejdą w to spotkanie i już po pierwszych siedmiu biegach prowadzić będą co najmniej dwunastoma punktami. Znajomość domowego toru powinna im pomóc w tym, by w zdecydowany sposób rozprawić się z beniaminkiem ekstraligowych zmagań.

Wydaje się, że ostrowianie znów są wręcz skazani na pożarcie. Być może jednak ubiegłoroczny pierwszoligowiec czymś zaskoczy aktualnego mistrza Polski. Sparta co prawda notuje słabe wejście w sezon, ale w tym meczu jednak jest zdecydowanym faworytem. Takie Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów typy nie powinny absolutnie nikogo dziwić.

Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów składy. Kto pojedzie na Stadionie Olimpijskim?

Naturalnie znamy już Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów składy awizowane. Jak się prezentują zestawienia zgłoszone przez przedstawicieli obu ekip?

Arged Malesa Ostrów 
1. Oliver Berntzon
2. Tomasz Gapiński
3. Filip Hjelmland
4. Grzegorz Walasek
5. Chris Holder
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Poczta

Betard Sparta Wrocław 
9. zastępstwo zawodnika
10. Mateusz Panicz
11. Tai Woffinden
12. Gleb Czugunow
13. Maciej Janowski
14. Michał Curzytek
15. Bartłomiej Kowalski

Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów transmisja. Kiedy, gdzie i o której?

Spotkanie w ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi we Wrocławiu zaplanowane zostało na 6 maja. Początek pojedynku, który poprowadzi sędzia Michał Sasień, zaplanowano na 18:00.

Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1, a także na platformie Canal+ online czy też WP Pilot.

FAQ

  • Gdzie najlepsze Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów kursy?

Pewne propozycje zawarliśmy w tekście. Warto też samemu przeanalizować oferty.

  • Kto jest faworytem?

Bezapelacyjny faworyt to Betard Sparta Wrocław.

Zobacz też typy na starcie Motoru z Unią.

0 0 votes
Article Rating