Stal Gorzów – Unia Leszno typy, transmisja i składy

Przed nami kolejna porcja emocji w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi 2022. Tym razem skupiamy się na tym, by zaprezentować wam Stal Gorzów – Unia Leszno typy. Jakie są nasze przewidywania przed starciem tych dwóch klubów?

Wyborne typy bukmacherskie na spotkanie Moje Bermudy Stali Gorzów z Fogo Unią Leszno (24.07.2022)

Pojedynek na stadionie imienia Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim zapowiada się bardzo interesująco. Faworytem tej konfrontacji będą gospodarze. Warto to uwzględnić, zerkając na Stal Gorzów – Unia Leszno kursy.

Stal Gorzów pokaże moc w starciu z Unią Leszno?

Moje Bermudy Stal Gorzów to aktualnie trzecia siła PGE Ekstraligi 2022. Ta drużyna póki co zgromadziła 17 punktów. Na jej koncie widnieje siedem zwycięstw, a także pięć porażek. Do wicelidera rozgrywek – zielona.energia.com Włókniarza Częstochowa traci tylko “oczko”. W każdej chwili może zatem wskoczyć wyżej.

Stal Gorzów - Unia Leszno typy

Fogo Unia Leszno natomiast zajmuje w zestawieniu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej czwarte miejsce. Przed spotkaniem na stadionie im. Jancarza w Gorzowie do Stali traci dwa punkty. Póki co leszczynianie zapisali na swoim koncie 15 “oczek”, a na ten dorobek złożyło się siedem zwycięstw oraz pięć porażek.

Pierwszy pojedynek tych dwóch ekip był szalenie zacięty i emocjonujący. Ostatecznie wygrała go ekipa Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się rezultatem 46:44.

Przewidujemy, że tym razem górą będą gospodarze, czyli Moje Bermudy Stal Gorzów. Dlaczego podsuwamy wam właśnie takie Stal Gorzów – Unia Leszno typy? Uważamy, że gorzowianie po prostu wykorzystają znajomość domowego owalu i zrewanżują się za porażkę w poprzednim meczu z Unią.

Liderem Stali, w naszej opinii, będzie Bartosz Zmarzlik. Ten zawodnik absolutnie nie spuszcza z tonu i tym razem powinien potwierdzić, że gorzowski owal nie ma przed nim tajemnic i potrafi na nim pokonywać każdego. Stawiamy, że wywalczy przynajmniej 13 punktów.

Stal Gorzów – Unia Leszno składy. Jak wyglądają zestawienia?

Z odpowiednim wyprzedzeniem sztaby szkoleniowe zgłosiły Stal Gorzów – Unia Leszno składy awizowane. Jakie zestawienia zostały zasygnalizowane przez kierownictwa tych dwóch drużyn?

Fogo Unia Leszno:
1. Jason Doyle
2. Janusz Kołodziej
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Piotr Pawlicki
6. Damian Ratajczak
7. Antoni Mencel

Moje Bermudy Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Jakub Stojanowski
15. Oskar Paluch

Stal Gorzów – Unia Leszno transmisja. Kiedy i o której oglądać mecz?

Spotkanie Moje Bermudy Stali Gorzów z Fogo Unią Leszno będzie pojedynkiem w ramach 13. kolejki PGE Ekstraligi. Ten mecz zaplanowano na 24 lipca 2022 roku. Początek o godz. 16:30.

Spieszymy z informacją, że Stal Gorzów – Unia Leszno transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie obejrzeć mecz Stali i Unii?

Transmisja na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Gdzie znaleźć najlepsze typy na spotkanie w Gorzowie Wlkp.?

Zostały one zawarte w naszym tekście.