Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa typy, przegląd meczu i transmisja

Trwa piąta kolejka PGE Ekstraligi. Poniżej prezentujemy atrakcyjne Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa typy.

Dobre typy na mecz Moje Bermudy Stal Gorzów – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (8.05.2022)

Uważamy, że faworytem tego pojedynku są gospodarze. Warto o tym pamiętać, patrząc na Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa kursy.

Zmarzlik poprowadzi Stal do triumfu?

Moje Bermudy Stal Gorzów w zeszłej kolejce zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Gorzowianie odnotowali zwycięstwo w trakcie wyjazdowego starcia z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz 51:39. Włókniarz Częstochowa triumfował natomiast przed swoją publicznością. Częstochowianie okazali się lepsi od Betard Sparty Wrocław (52:38).

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

W tabeli PGE Ekstraligi zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa jest aktualnie czwarty. Na koncie tego zespołu widnieją dwa zwycięstwa i dwie porażki. Moje Bermudy Stal Gorzów znajduje się w lepszym położeniu. Ta ekipa ma na swoim koncie pięć “oczek”. Dotychczas gorzowscy żużlowcy dwukrotnie wygrali, raz zremisowali i raz przegrali.

Gorzowianom w tym sezonie idzie lepiej, o czym świadczą przytoczone rezultaty. Choćby stąd Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa typy, że gospodarze wygrają to spotkanie. Asem w rękawie sztabu szkoleniowego Stali powinien być Bartosz Zmarzlik, który od początku sezonu jest bardzo szybki. Wicemistrz świata potwierdza wysoką formę. Bezsprzecznie jest groźny dla każdego rywala.

Zważając na fenomenalną dyspozycję Zmarzlika, można przewidywać, że zdobędzie przynajmniej 14 punktów w pięciu startach. Oczywiście gdzieś może mu się noga powinąć, ale generalnie zakładamy, że będzie jednym z silniejszych, o ile nie najsilniejszym punktem gorzowskiej Stali podczas meczu z Włókniarzem Częstochowa. To bez wątpienia klasowy zawodnik, ulubieniec gorzowskiej publiczności. Wielu kibiców Stali nie wyobraża sobie składu bez tego zawodnika. Warto odnotować, że gorzowianie pojadą bez Szymona Woźniaka. Przeczuwamy mimo to, że jego koledzy staną na wysokości zdania.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa składy. Tak wyglądają awizowane zestawienia

Kto pojedzie w tym meczu? Tak prezentują się Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa składy awizowane na pojedynek na stadionie im. Edwarda Jancarza.

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
1. Leon Madsen
2. Bartosz Smektała
3. Fredrik Lindgren
4. Jonas Jeppesen
5. Kacper Woryna
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki

Moje Bermudy Stal Gorzów
9. Wiktor Jasiński
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Jakub Stojanowski
15. Mateusz Bartkowiak

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa transmisja. Na jakim kanale można obejrzeć mecz?

Spotkanie Moje Bermudy Stal Gorzów – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa powinno dostarczyć niemałych emocji. Pojedynek ten zaplanowano na 8 maja. Początek ścigania przewidziano na godzinę 16:30.

Dla tych, którzy nie pojawią się na stadionie, prowadzona będzie Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa transmisja. W telewizji mecz będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 5. Jeżeli chcesz śledzić ten pojedynek w sieci, to możesz skorzystać z platformy Canal+ online.

FAQ

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania. Przewidujemy jednak, że Stal Gorzów zwycięży.

  • Gdzie transmisja z meczu Stal – Włókniarz?

Transmisja prowadzona będzie na Canal+ Sport 5, a także za pośrednictwem platformy Canal+ online.

Przygotowaliśmy też typy na mecz GKM-u z Apatorem.

5 1 vote
Article Rating