Unia Leszno – Apator Toruń typy, transmisja i składy

Przed nami kolejne emocje w ramach PGE Ekstraligi. Tym razem przedstawiamy Unia Leszno – Apator Toruń typy.

Imponujące typy na mecz Fogo Unia Leszno – For Nature Solutions Apator Toruń (22.05.2022)

Uważnie przeanalizowaliśmy Unia Leszno – Apator Toruń kursy. Jakie pozycje powinny przykuć waszą uwagę?

Unia Leszno faworytem

Póki co fani For Nature Solutions Apatora Toruń nie mogą być zadowoleni z wyników osiąganych przez ich ukochany zespół. Toruńska drużyna w tabeli PGE Ekstraligi plasuje się dopiero na siódmym miejscu. Dotychczas Apator tylko dwukrotnie wygrał, a poza tym odnotował trzy porażki. Z pewnością w klubie liczono na lepszy wynik po pięciu meczach.

Unia Leszno - Apator Toruń

Zdecydowanie lepsze nastroje panują w obozie leszczyńskim. Dotychczas osiągane rezultaty pokazują, że ekipa Fogo Unii poszła we właściwym kierunku, jeśli chodzi o poczynania kadrowe. Wielokrotny mistrz Polski aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. Do tej pory zdobył osiem punktów, czterokrotnie wygrywając i notując jedną porażkę.

Co wydarzy się tym razem? Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki, potencjał obu ekip, ale i to, że mecz odbędzie się w Lesznie, przewidujemy, że Fogo Unia odnotuje kolejny triumf. Takie Unia Leszno – Apator Toruń typy bez wątpienia mają sens i są godne rozważenia.

Przeczuwamy poza tym, że gospodarze dobrze rozpoczną to spotkanie i mocny cios wyprowadzą m.in. w biegu juniorskim. Leszczyńskie “Byki” od lat słyną z mocnej formacji juniorskiej. W tym roku młodzieżowcy Unii może nie są najlepsi z najlepszych, ale potrafią skutecznie punktować, szczególnie u siebie. Właśnie dlatego uważamy, że bieg juniorski zakończy się zwycięstwem gospodarzy 5:1.

Unia Leszno – Apator Toruń składy. Jak wyglądają awizowane zestawienia?

Sztaby szkoleniowe obu ekip zaprezentowały Unia Leszno – Apator Toruń składy awizowane. W jakich zestawieniach pojadą te dwa zespoły? Rzućmy okiem.

For Nature Solutions Apator Toruń:
1. Paweł Przedpełski
2. Jack Holder
3. Patryk Dudek
4. Zastępstwo zawodnika
5. Robert Lambert
6. Krzysztof Lewandowski
7. Denis Zieliński

Fogo Unia Leszno:
9. Jason Doyle
10. Janusz Kołodziej
11. David Bellego
12. Jaimon Lidsey
13. Piotr Pawlicki
14. Damian Ratajczak
15. Hubert Jabłoński

Unia Leszno – Apator Toruń transmisja. Gdzie obejrzeć mecz w Lesznie?

Starcie leszczyńskiej Fogo Unii z For Nature Solutions Apatorem Toruń zaplanowane zostało na 22 maja. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 16:30.

Gdzie będzie Unia Leszno – Apator Toruń transmisja? Spotkanie możesz obejrzeć za pośrednictwem Canal+ Sport 5, ale również przy wykorzystaniu platformy Canal+ online, która jest dostępna m.in. na urządzeniach mobilnych.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu Unii z Apatorem?

Transmisja pojawi się na Canal+ Sport 5, ale i na platformie Canal+ online.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Za faworyta uznać należy Fogo Unię Leszno, która do tej pory spisywała się lepiej.

0 0 votes
Article Rating