Unia Leszno – GKM Grudziądz typy, analiza i transmisja

Czas na ósmą kolejkę rywalizacji w ramach PGE Ekstraligi! Tę serię zmagań otworzy pojedynek Fogo Unii Leszno z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.

Zobacz dobre typy na mecz Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz (10.06.2022)

Specjalnie dla was przygotowaliśmy atrakcyjne Unia Leszno – GKM Grudziądz typy. Za faworyta tego pojedynku uznać należy oczywiście gospodarzy, którzy dysponują mocniejszym zestawieniem.

Unia Leszno wyraźnym faworytem

Fogo Unia Leszno jest drużyną o sporym potencjale, co zdążyła już udowodnić w dotychczasowych spotkaniach. Póki co leszczynianie wygrali pięć meczów, a ponadto ponieśli dwie porażki. W tabeli PGE Ekstraligi znajdują się na fotelu wicelidera.

Unia Leszno - GKM Grudziądz

ZOOleszcz GKM Grudziądz ma na koncie sześć “oczek”. Na ten dorobek złożyły się trzy zwycięstwa i cztery porażki. Grudziądzanie aktualnie zajmują w tabeli dopiero przedostatnią pozycję. To z pewnością nie jest wynik, który satysfakcjonuje ten zespół.

Trzeba jednak przyznać, że GKM musi mierzyć się ze sporymi problemami. Przed sezonem, ze względu na zawieszenie Rosjan, zespół stracił Wadima Tarasienkę. Poza tym ostatnio kontuzji znów doznał lider zespołu Nicki Pedersen.

Duńczyk poważnie ucierpiał w pierwszym w tym sezonie starciu tych dwóch ekip (5 czerwca). Po ataku Piotra Pawlickiego upadł na tor i doznał złamania miednicy, a także zerwał staw biodrowy. Pawlicki też wykluczył się z jazdy na jakiś czas, bo doznał złamania dwóch łopatek.

GKM ostatecznie wygrał z Unią 50:40, ale teraz będzie trudno o powtórzenie tego rezultatu. Spoglądając na siłę rażenia obu ekip, proponujemy wam Unia Leszno – GKM Grudziądz typy, że gospodarze wygrają co najmniej 19 punktami.

Jak będzie przebiegać początek tego spotkania? Przewidujemy, że miejscowi zanotują bardzo udane wejście w mecz. Naszym zdaniem warto rzucić okiem na Unia Leszno – GKM Grudziądz kursy dotyczące wyścigu juniorskiego. Przeczuwamy, że leszczyńskie “Byki” wykorzystają moc swoich młodzieżowców i wygrają tę gonitwę 5:1 lub 4:2, co da solidny zastrzyk punktów na starcie rywalizacji.

Unia Leszno – GKM Grudziądz składy. Kto pojedzie w tym spotkaniu?

Rzućmy okiem na Unia Leszno – GKM Grudziądz składy awizowane. Co prawda w zestawieniu “Byków” pojawił się Piotr Pawlicki, ale wiadomo już, że ze względu na kontuzję nie weźmie udziału w tym pojedynku.

Fogo Unia Leszno:
9. Jason Doyle
10. Jaimon Lidsey
11. David Bellego
12. Piotr Pawlicki
13. Janusz Kołodziej
14. Damian Ratajczak
15. Hubert Jabłoński

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Wiktor Rafalski
3. Frederik Jakobsen
4. Przemysław Pawlicki
5. Zastępstwo zawodnika
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

Unia Leszno – GKM Grudziądz transmisja. Gdzie, kiedy i o której oglądać to spotkanie?

Pojedynek Fogo Unii Leszno z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz przewidziano na 10 czerwca. Początek rywalizacji nastąpi o godz. 18:00.

Spotkanie będzie można obejrzeć w Eleven Sports 1. Pojawi się też Unia Leszno – GKM Grudziądz transmisja online – m.in. na Canal+ online czy też WP Pilot.

FAQ

  • Kogo zabraknie w meczu Unia – GKM?

Nie pojadą kontuzjowani Piotr Pawlicki i Nicki Pedersen.

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz?

GKM pokonał Unię 50:40.

Zobacz też typy na mecz Polonii z Falubazem i Włókniarza z Apatorem.

0 0 votes
Article Rating