Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa typy, transmisja, składy

To już ostatnia kolejka sezonu zasadniczego PGE EkstraligiNiezwykle interesująco powinno być w Lesznie, gdzie miejscowa ekipa zmierzy się z zespołem z Częstochowy. Z tej okazji prezentujemy wam bardzo ciekawe Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa typy.

Atrakcyjne typy na pojedynek Fogo Unia Leszno – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (5.08.2022)

Wszystko wskazuje na to, że w Lesznie dojdzie do naprawdę zaciętego spotkania. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tej konfrontacji. Mimo wszystko udało nam się przygotować dobre Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa typy, który powinny przyciągnąć waszą uwagę.

Włókniarz przedłuży doskonałą passę?

Czas na 14. kolejkę PGE Ekstraligi 2022. Co przyniesie nam pojedynek na stadionie imienia Alfreda Smoczyka? Niewątpliwie trudno jednoznacznie przewidzieć, która drużyna okaże się tym razem lepsza. Obie mają pewne argumenty.

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa typy

Do tej pory lepiej sprawował się zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Ta ekipa zgromadziła 21 punktów. “Lwy” ośmiokrotnie wygrywały, a poza tym poniosły pięć porażek. Aktualnie Włókniarz jest wiceliderem PGE Ekstraligi.

Jeżeli chodzi natomiast o Fogo Unię Leszno, to ten zespół w zestawieniu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej znajduje się na szóstym miejscu. “Byki” wywalczyły 15 punktów. Siedmiokrotnie wygrywały, a poza tym sześć razy musiały uznawać wyższość drużyn przeciwnych.

Obstawiamy, że tym razem górą będzie częstochowski Włókniarz. “Lwy” ostatnimi czasy są bezsprzecznie w wielkim gazie. Potwierdzeniem tej tezy jest fakt, iż częstochowianie wygrali cztery mecze z rzędu. Idą jak burza i pewnie przed ćwierćfinałami PGE Ekstraligi chcą potwierdzić wysoką formę.

A czego spodziewamy się po liderze Włókniarza? Naszym zdaniem warto zerknąć na Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa kursy w kontekście dorobku punktowego Leona Madsena. Duńczyk w tym sezonie, co nie jest żadnym zaskoczeniem, prezentuje bardzo wysoką formę i powinien ponownie być filarem częstochowskiego teamu. W ciemno zakładamy, że na leszczyńskim “Smoku” wykręci przynajmniej 11 punktów.

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa składy. Kto pojedzie w meczu 14. kolejki PGE Ekstraligi?

Przed spotkaniem warto uważnie przejrzeć Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa składy awizowane. Jakie zestawienia zostały zgłoszone przez kierownictwa obu ekip? Rzućmy okiem:

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Bartosz Smektała
3. Kacper Woryna
4. Jonas Jeppesen
5. Fredrik Lindgren
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki

Fogo Unia Leszno:
9. Jason Doyle
10. Janusz Kołodziej
11. David Bellego
12. Jaimon Lidsey
13. Piotr Pawlicki
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja. Gdzie oglądać mecz w Lesznie?

Pojedynek Fogo Unii Leszno z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa przewidziany został na 5 sierpnia 2022 roku. Początek zmagań wyznaczono na godzinę 18:00.

Oczywiście prowadzona będzie Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja. Przekaz live pojawi się na Eleven Sports 1, a także na WP Pilot i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie obejrzeć mecz w Lesznie?

Transmisja pojawi się na Eleven Sports 1, Canal+ online, a także WP Pilot.

  • Kiedy mecz Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa?

5 sierpnia 2022 roku o godzinie 18:00.

Zobacz też typy na mecz w Grudziądzu, Lublinie i Toruniu.