Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy, zapowiedź i transmisja

Pora na kolejne emocje w ramach PGE Ekstraligi. Ciekawie powinno być w Częstochowie, gdzie tym razem miejscowy zielona-energia.com Włókniarz zmierzy się z For Nature Solutions Apatorem Toruń.

Atrakcyjne typy na mecz zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions Apator Toruń (12.06.2022)

Przejrzeliśmy uważnie Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń kursy. Co powinno przykuwać uwagę i jakie są nasze Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy?

Włókniarz lepszy od Apatora?

Przed nami starcie sąsiadów z ligowej tabeli. Ekipy zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa i For Nature Solutions Apatora Toruń mają identyczne dorobki punktowe. Dotychczas zgromadziły po sześć punktów, notując po trzy zwycięstwa i po cztery porażki.

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń

Wyżej w tabeli znajduje się jednak drużyna z Częstochowy. Włókniarz zajmuje miejsce czwarte, natomiast Apator plasuje się na piątej lokacie. Z pewnością zarówno częstochowscy, jak i toruńscy kibice odczuwają niedosyt po dotychczasowych spotkaniach z udziałem ich ulubionych zespołów.

Pierwsze starcie tych dwóch ekip w bieżącym sezonie odbyło się 3 czerwca w Toruniu. Wówczas doszło do zaciętej konfrontacji, z której zwycięsko wyszli ostatecznie zawodnicy Apatora. Wywalczyli oni 48 punktów, a Włókniarz – 42. Liderem zwycięskiej drużyny był Robert Lambert, autor 15 punktów. Po przeciwnej stronie barykady najlepiej spisał się Leon Madsen, który wywalczył 12 “oczek”.

Jak będzie tym razem? Podsuwamy Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy, że to miejscowi odnotują zwycięstwo. Swoje przewidywania motywujemy przede wszystkim tym, że częstochowianie pojadą u siebie i powinni wykorzystać atut toru do odnotowania wygranej.

Pomóc Włókniarzowi powinien Leon Madsen. To jeden z liderów zespołu spod Jasnej Góry. Przewidujemy, że tym razem zdobędzie co najmniej 12 “oczek”. Znajomość częstochowskiego owalu powinna mu w tym bardzo pomóc.

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń składy. Oto awizowane zestawienia

Jak wyglądają Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń składy awizowane? Prezentujemy zestawienia zgłoszone przez przedstawicieli obu ekip.

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 
9. Leon Madsen
10. Bartosz Smektała
11. Kacper Woryna
12. Jonas Jeppesen
13. Fredrik Lindgren
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

For Nature Solutions Apator Toruń 
1. Paweł Przedpełski
2. Patryk Dudek
3. Jack Holder
4. zastępstwo zawodnika
5. Robert Lambert
6. Krzysztof Lewandowski
7. Denis Zieliński

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń transmisja. Gdzie oglądać mecz?

Częstochowsko-toruńskie starcie zostało zaplanowane na 12 czerwca. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 16:30. Spotkanie sędziować będzie Paweł Słupski, natomiast funkcję komisarza toru sprawować będzie Paweł Stangret.

Czy dostępna będzie Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń transmisja? Oczywiście, że tak. Spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem Canal+ Sport 5 i Canal+ online. Z pewnością nie zabraknie takich kibiców, którzy zasiądą przed telewizorami, by emocjonować się tym pojedynkiem.

FAQ

  • Kto poprowadzi mecz Włókniarz – Apator?

Rolę sędziego powierzono arbitrowi Pawłowi Słupskiemu.

  • Gdzie najlepsze typy na ten mecz?

Przedstawiliśmy je w naszym tekście.

Zobacz również typy na mecz Sparty z Motorem.

0 0 votes
Article Rating